Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Psikiyatri hastalığım yok, sadece uyku ilacı içmek istiyorum..?

Konular
18
Reaksiyonlar
46
Psikolojik bir hastalığım yok. Sadece derin uyku uyumak istiyorum. Boş yere psikiyatriye gidip kendime teşhis koydurmak istemiyorum. Antipsikotik olmayan uyku ilacı önerir misiniz?

Doktor şak diye tanı girecek sisteme. İleride karşıma çıkacak ondan sonra ehliyet yenileme veya işe giriş olaylarında.

Melatonin içiyordum. Artik ise yaramıyor

@samedo99,
Geçen üniversiteden arkadaşım gitmiş hayatında ilk kez. Hemen unipolar depresyon diye girmiş sisteme.

Melatonin artık fayda etmiyor demişsiniz bu durumda işe yarar mı bilmiyorum ama anason kaynatıp içmek uykuya dalmaya yardımcı oluyor.
Dediğim gibi melatoninin fayda etmediği bir bünyeye anason fayda eder mi bilemiyorum.

Kişinin uyku talebi ve uyuyamaması biyolojik değilse, psikiyatrik öykünme olur. Dr mecburi, kimse antidepresan kullandı diye ifşa edilmez. Kendisini ifşa etmediği sürece. Melatonin işe yaramıyorsa durum ciddi.

Üst Alt