Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Psikiyatri raporundan dolayı geri hizmete verilir miyim?

Cnurgül

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
5
Ben 4 yıllık sosyoloji mezunuyum, %45 şizofreni engelli raporum var. raporumda dikkat ve sorumluluk gerektiren işlerde çalışamaz yazıyor. bu durumda ekpssyi kazanırsam geri hizmete mi verilirim ya da ne tür memurluk verilir ?

Size uygun ekpss den aldığınız puana göre yapacağınız tercihe göre görev verilir.

Eski bir sözleşmeli personel olarak ( atak geçirdim ve işimden oldum) Tanı: psikoz

Şizofreni atağı yaşadığında uzun sürüyorsa kimse seni idare etmiyor. Sözleşmeliysen sözleşmeni başka bir yerde çalışıyorsan işten çıkarıyorlar.

Benim 2-3 üncü atağım. Her atağımda işimden oldum. Hadi ilk atağı hiç hastalığı bilmiyordum anlamamış ama sonraki ataklarda öyle oldu.

İyileşirsem işe dönüş davası açmayı düşünüyorum. İyileştim aslında vasim kalkması için bekliyorum.

Yani atak yaşarsan 6 aydan uzun sürerse, ben 1 senden önce kendime gelemedim. İşinden olursun ona göre tercih yap.

Üst Alt