Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Psikolojik tedavi için yatılı hastane önerisi olan var mı?

rusa

Üye
Konular
16
Reaksiyonlar
0
SEVGİLİ ARKADAŞLAR..cok sevdiğim;;; BİR ARKADASIM İÇİN DEPRESYON da VE CIKAMIYOR (ve başka pisikolajık sorunları var)intehar düşünmeye başladı sürekli uyumak kendini değersiz hissediyor.vs.vs... özel doktara muayene oldu 30 dakıka 145 tl ilaç tedavisi alıyor..ama ksemedi bu durum yaklaşık 6 senedir beri aralıklarla devam etmekte....HASTANEYE YAtMAK İSTİYOR BİzE TAVSİYENİZ olabileck temiz özel yada kamu hastanesi varmı. tecrübelerinizi ve bılgileriniz ivedi bekliyorum... (kesinlikle YATILI olacak klınık yada hastane)

arkadasım sana bırtane hastene tavsıye edebılırım gercekten tertemız konya egtım ve arastırma hastenesı tavsıyesınde bulunabılırım.yenı bır pskıyatrı kılınıgı actılar ve sadece pskıyatrı servısıne hızmet edıyor doktorlar efendı samımı ole bakıldıgında ınsanın ıcını karartcak bunaltcak bır yer degıl.ha bılmıyorum ımkanın olursa gata haydarpasayıda tavsıye edebılırım gecmıs olsun

Üst Alt