Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Rapor süresi bittiğinde SGK kontrol muayenesi için arayacak mı?

Brs55

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
20
Merhaba arkadaşlar,
Bugün vergi indiriminde emeklilik için dilekçe mi verdim. Benim raporum süreli süresi bitmeye yakın seni sgk dan arayacaklar dedi peki onların aramasınımı bekleyeceğim yoksa rapor bitiminde kendim mi gideceğim

Emeklilik için olduğundan dolayı işinizi onlara bırakmadan süresinden 1-2 ay önce kontrole gidicekseniz siz basvurun.
Maaşınız felen kesilmesin , siz üstüne düşün.
SGK sizi gider son gün arar , maaşınız kesilir ,rapor çıkana kadar uğraşırsınız.

@Brs55,

Kontrol süreniz gelmeden EN AZ 3 ay önce kuruma gidip sevk alın.

@Brs55,

beni aramadılar, bana kağıt da yollamdılar bana edevletten de bildirim yapmadılar kendim sgk dan gidip hastaneye sevk aldım. randevu alınamıyor istanbulda o yüzden 1-2 ay önce başlamak lazım .küçük şehirlerde belki erken alınıyorsa 1 ay öncesi yeterlidi.r.her hastane başka işliyor. ben randevu alamadım dedim alçılı ayakla elle gittim ne yapalım dediler... telefonla zor aldık akrabalar nöbet ile aradı gece sabah vs ...başka şehirde müdüre çıkan elindeki sevk ile aynı gün müdüre gidip aradan girmiş.....her şehir ve hastane farklı.

Üst Alt