Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Vergi indirimimin resmi olarak onaylandığını nereden öğrenebilirim?

smurf

Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
81
Merhaba, benim önceki çalıştığım iş yerim bir yazı yazarak engelli vergi indirimi için beni vergi dairesine yollamıştım ancak sonuç ne oldu öğrenemedim. Eski çalıştığım yerde çok kısa bir süre çalışmıştım, sonra ayrıldım. Şimdi yeni bir işe girdim. Bordroda vergi indirimi gözüküyor ancak onaylanıp onaylanmadığı konusunda emin değilim. Çalıştığım için vergi dairesine de gidemiyorum. Nasıl öğrenebilirim acaba hak kazanıp kazanmadığımı?

Sms ile bilgilendirme yapilir.
Ayrıca edevletten interaktif vergi dairesine girip etebliggatlar sekmesinden kontrol edebilirsin.

Arkadaşlar benim vergi indirimim aynen onaylanmış ama her iş değiştirdiğinizde yeni iş yeri adresinizi vergi dairesine bildirmeniz gerekiyormuş. Vergi indiriminizin yeni çalışmaya başladığınız yerde de geçerli olabilmesi için. Aklınızda bulunsun, ben bunu bilmiyordum mesela, vergi dairesi kendisi yapıyor bu işleri diye biliyordum.

@smurf merhaba hayırlı olsun benim gibde gozukmuyor sadece dilekçe gözüküyor gelen evrakta çıkmıyor sizde nasıl durum

@samedo99, Ben elden vergi dairesine giderek başvurmuştum. Benim de sistem de gözükmüyor ya da ben bulamadım. Vergi dairesine giderek aynen onayladığını öğrendim, yeni iş yeri için de dilekçe verdim. O da geldi yazı olarak iş yerime.

@smurf Aynen tamam şimdi sordum arkadasa gelir dairesinde çalışıyor gözükmüyor sorun yok dedi

Üst Alt