Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Raporum neden süreli verildi anlamadım!?

erkart4161

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Herkeze selamlar;

Benim KALP,TANSİYON,HİPERLİDEMİ(KOLESTROL)ASTIM,ÜROLOJİK DURUM RAHATSIZLIĞI,GÖZ,KULAK,BOYUN AMELİYATINA BAĞLI PROTEZLER HİPOSTEZİ,ANKİSİYETE PSİKİYATRİ

Arkadaşlar aşağı yukarı bunların normal toplamında 175 -185 civarı çıkıyor fakat Balzard formülü ortaya girince %85 gibi çıkıyor bu ne kadar doğal veya doğru bilmiyorum ama BENİM ESAS ÖNCELİKLİ SORUNIM SIKINTIM ŞU BEN BU KADAR 25 YILLIK KRONİK RAHATSIZLIKLARIM VARKEN BANA NİYE KONTROLLÜ ENGELLİ HEYET RAPORU VERİLİYOR BU BENİM 6 'NCI HEYET RAPORUM.

Acaba Ortadan psikiyatri muaynesini kaldırsam Sürekliye dönermi veya başka bir nedeni varmı ? Rica etsem bilenler cevaplarsa sevinirim. Selamlar,Sevgiler,Saygılar...

@erkart4161, İlaçla veya tedavi ile belli bir süre sonra düzelebilecek düzeyde bir hastalığınız olduğu için Süreli rapor verilmiştir.

Buna örnek olarak yazmış olduğunuz Hiperlipidemi Kolesterol hastalığını gösterebiliriz. Bu hastalık günlük yaşam aktivitelerini değiştirerek, beslenme çeşitliliği ile bazı hastalarda ilaca bile gerek olmadan normal seviyelere inebiliyor.

Bunlara ek olarak kolesterol diyet ve ilaç tedavisi ile regüle edilebilir bir tür hastalık olduğu için 1 veya 2 sene sonrası için düzelme ihtimali olabilir. Bu sebeple raporunuzda süreli oluyor. İyi Günler.

Üst Alt