Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Reflü mide gasriti tedavisi için ne önerirsiniz?

10467828_704016046302148_65242396_a.jpg

Aha bu

Ac karina lansoprazol iceren ilac yani lansor olabilir.yemekten sonra hemen uzanma. Aci su varsa.rennie tablet em.ya da rennie duo surup ic.

bende gastrıt var ölüyorum bi çaresini bulamadım

reeni şırıp içiyorummm

Yarın lansor al kahvaltıdan 15 dk önce iç iyi gelecektir gelmezse doktora görün bizden daha iyi bilir.

bence doktora görünmen daha faydalı bende de var gastrit ve verdikleri ilaç iyi geldi. sütten pişmemiş gıdalardan uzak dur. baharattan da uzak durman lazım. turşu ve asitli içeceklerden uzak durmalısın.

Patatesi soy rendele o püresini mıncıklayarak suyunu çıkart,1 çay barağı olsa daha iyi olur.Sabah aç karna iç,üzerine bir şey yiyip içme.. 15 - 20 gün iç 1 hafta ara ver 15 gün daha iç bekle gör ne olacak... :)

arkadaşlar lansor artık geride kaldı daha gelişmiş olan panto ilacı var..bende kullanıyorum...

aynı konudan bende müzdaribim midede özellikle yemek borusunda yanma olunca yarım bardak süt içiyorum faydası oluyor ama bir kaç gün sonra yine agrı olabiliyor

Patates gerçekten işe yarıyor.. Annemin miğdesinde yara vardı.. Daha sonra miğde kanaması geçirdi..
Patetes kürü nü uyguladıktan sonra iyileşti.. 30 senedir bi sıkıntısı yok.

kudret narı bul tazesini kudret narını 1 hafta arayla 3 kudret narı nı ye bişeycik kalmaz bir de gaviscon kullan

Sadece ve sadece perhiz, dokunan şeyler belli bunlardan uzak dur yeter.

Sen en mantıklısı doktora git. Kimsenin tavsiyesiyle ilaç mullanılmaz. Tv lerde bas bas bağırıyor başkasının tavsiyesiyle ilaç kullanmayınız diye. Doktora git doktora bence. DOKTOR GEREKEN İLAÇ VE DİYETİ SANA VERİR.

toprak24 lansor nasıl geride kalmş ben her gün kullanıyorum.. Kullanmayı unutursam vay halime : )

Üst Alt