Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ressam

butterflyeffect

Yasaklı Üye
Konular
42
Reaksiyonlar
0
hayatta yeni yeniden basladim donemlerde elimdeki tuttugum kus burnu cayindan bi farkim yok guzel renkli ama eksi...
yilmaz bi azim ve stresle cekilen oflarki gunluk tutar gibi yaptigim cizimler olmadi sil yirt seklinde
aynaya baktigim kucuk sedefli sarisin bi bayan goruyorum aynanin tamamini kapsamiyorum yada aynaya tepeden bakmiyorum tam tersi ayna

bana tepeden bakiyor... sanki her seferinde kuculuyorum oysaki koskaca 30 yasinda bi kadinim...ben bi cesit engelliyim normal insallarin kolaylikla
yaptigi seyler bana cok zor geliyor ititraf ediyorum sizlere numara yapiyorum..evi supurmek calismak okumak gibi faktorlerden bahsediyorumm

kendime iltifatlar yagdiracak kadar becerikli deilim cunku kucaklayan bana guven veren bir esim yokki kolumda

bos beyaz bi tuvala beni cizerdim ve renagrenk gecmesini diledigim hayatimi ...dusmustum kalktim baktim herkez illeride....ben kosamiyorumda ustelik ama biliyorum ki hersey hayatimda guzel olacak

ben unlu bir resim sanatcisi olacagim

Üst Alt