Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ritim holter raporuma göre ritim bozukluğum var mı?

xyayx07

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Ritim holter raporuma göre ritim bozukluğum varmı polislik için engel teşkil Eder mi?

The average heart rate was 85. The minimum heart rate was 53 at 01:59. The maximum heart rate was 165 at 13:15. Pauses greater than 2.50 seconds were 0. Ventricular ectopy was 0, with 0 single VE, 0 V-Pairs and 0 V-Runs, Ventricular Bigeminy events were 0 and Ventricular Trigeminy events were 0. Supraventricular ectopy was 18, with 8 single SVE, 5 SV-Pairs 0 SV-Runs, Supraventricular Bigeminy events were 0 and Supraventricular Trigeminy events were 0. ST episode minutes totaled 0. The longest RR was 1.2 at 07:50. HRV SDNN:137, SDANN:130, SDNN Index:48, r-MSSD:26. The patient pressed the symptom event button 0 times on the Holter recorder.

HASTANIN BAZAL RİTMİ SİNÜS OLUP, AF,SVT, VT İZLENMEDİ.SİNÜS TAŞİKARDİŞİ EPİZOTLARI SAPTANDI.

Üst Alt