Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Rivotril kullananlardan bilgi almak istiyorum..?

oze3535

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar rivotril kullanalar bana bi yazabılrmı bilgi almak istiyorum lütfen bi yardımcı olun

yardımcı olcak bı allahın kulu yokmu ya

Jiç kimse mı yardımcı olmucak

rivotrilin nesi hakkında bilgi istiyorsun anti epileptik ilaç yan etki olarak uyku yapar bana sorarsan hiç başlama ben eskiden çeğreğiyle uyurdum şimdi 2 tanesi uyku yapmıyor yanında başka ilaçla berebaer uyuyorum

walera sana özel olarak mesaj attım onu okudun mu sende yeşil reçete mı var mı yanı roche mi kullanıosun deva mı

rivotril eskiden rochedeydi yaklaşık 1 senedir deva üretiyor tr de sonra şu soruyu anlyamadım sende yeşil reçete varmı ne demek?
reçete dr da olur arkadaşım benim aile hekimim yazıyor bir türlü rapor çıkarttıramadım

e yeşil reçetesiz rivotrili nasıl alıyosun çünkü eczaneler onun için yesil reçete istemıyolarmı

arkadaşım aile hekimlerinin yeşil reçete yazma hakları var ama ona bu ilacı daha önce kullandığını ispatlaman lazım bana bu ilacı ilk pskiyatri dr yazdı kullandığını ipatlaman lazım

ben senin bilmediğin adı luminal olan ilacı bile yazdırdım ama bana fayda etmedi

hele luminal çok saçma ilacın kutusu 75 krş ama uzman pskiyatri veya uzman nöroloji dr olmadan yazmıyorlar

hımmm anladım walera ayda 1 mi yazıyor sana rivotrili ve hala kullanıomusun

hatta okadar garipki benim aile hekimimde rivotrili yazmaya teredüt ediyor ona özürlü raporumun fotokopisini verdim ALLAH tan raporda uyumak için rivotril alıyor diyor

luminal bana lazım değil roche2 yani deva farketmez o lazım

ben günde 2 tane alıyorum ikisi 4 saat falan uyku yapıyor uyanınca başka ilaç daha alıyorum öyle uyuyorum

roche trde yok artık arkadışım tr ye satan deva

sen bu ilacı uykusuzluk içinmi kullanacan?

aynen deva 2 biliyom sana özel olarak mesaj gönderdım onu o oku ordan bana bı cevap yazarsan sevınırım

arkadaşım ben zor alıyorum satmak ne demek bunu satmak suçtur ben bana yetecek kadar zorla yazdırıyorum bu konuyuda fazla uzatmıyalım boş ver

tmm eyw peki ben bunu nasıl yazdırabılrım doktora

arkadaşım gidersin bi devlet hastanesinin psikiyatri polikliniğine orda derdeini anlatırsın eğer sorunun uykusuzluksa onlar gerekiyorsa bu ilacı yazarlar yada izmirdeymişsin galiba manisa ruh sağlığı hastanesine bi başvur derim bu ilacı bir dr a yazdıramazsan aile hekiminde yazmaz aile hekimlerinede çok baskı varmış mesela onlara soruyorlarmış sen psk dr değilsin bu ilacı niye yazıyorsun diye sonra şurasıda var bu ilacın sana faydası olacağını nasıl biliyorsun hele git bir hastaneye uyku merkezine onlar gerekli görlerse yazarlar ama ben sana bir dostça tavsiye hiç başlama ben 2 tane alıyorum 4 saat uyku yapıyor bırakamıyorumda artık bu bağımlılığa benzoyopiden bağımlılığı deniyor bunun tedaviside zor ben kaç hastaneye baş vurdum sonuç alamadım ALLAHTAN ümit kesilmes ALLAH acil şifalar versin kardeşim

rivotril kullananlar

mrb rivotril kullaananlar deneyımlerınden bahsedermı.ne hastalıgıı için kullanıonuz.sizofreni hastasına rivotril raporu cıkartırlarmı

yok kardeşim rivoytile rapor çıkarmıyorlar bağımlılk yapıyor diye hem ayrıca endikasyonlarında şizofreni yok

Arkadaşlar, rivotril ve diğer yeşil reçeteli ilaçlar bağımlılık yapma potansiyeli olan ilaçlardır ve ancak psikiyatrist gözetiminde kullanılmalıdır. Eğer bu ilaçları sürekli kullanmak istiyorsanız ve kullanmadan duramıyorsanız, bağımlı olmuşsunuz demektir ve bunun için de psikiyatriste başvurmanız gerekecektir. Aman dikkat!!

Üst Alt