Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Rivotril yazdıramıyorum! Ne yapmam gerek?

Konular
29
Reaksiyonlar
0
mrb agır anksiyete ve sizofrenı hastasym.bana en i gelen ilac rivotril fakat yesıl recetede cogu doktor yazmak istemıor.bu gidisle intıhar edecem.kaygı bozuklukları algı bozuklukları sıkıntı hepsi bende.doktorlar ölmemi istıo sankı

Bana en iyi gelen ilaç rivotril , yanlış bir cümle değil mi arkadaşım. Rivotril hep kullanılacak bir ilaç değildir. Durmadan hekim değiştirip durduğunuzu varsayıyorum.
Çoğu doktor ne demektir.
Devamlı aynı hekimin kontrolü altında olsaydınız , size iyi geleni o bilir ve yazardı.
Kimse sizin ölmenizi istemez , siz tek kendinizi bildiğiniz için dar bir alandan ,onlarsa binlerce hastayı tanıdıklarından geniş bir alandan bakarlar. İyi ve devamlı güvenebileceğiniz bir hekim bulun kendinize , ve rivotrilde ısrarı bırakınız .
doktorlara ilk öğretilen şey hastaya zarar vermeyin düsturudur.
Size emin olun , asla zarar vermek istemezler . .
Geçmiş olsun , şifalar, umarım psikiyade durmadan doktor değiştirme alışkanlığınızın zararından korunursunuz.

millet kafa bulmak için kutu kutu içiyor benıım gibi anskıeyet yasayanlar bulamıor

arkadaşım benimde aile hekimim yazıyordu ama kaç aydır yazmıyor korkuyor ille rapor çıkar diye bu ilaca raporda çıkarmıyorlar istanbuldasın galiba sana bi fikir erenköyde amatem var oraya başvur

selamün aleyküm rivotril 2 satan var mı arkadaşlar eger satarsanız kaç para istiyosanız veririm facebook yücel velivar fotograflarımda aslan resmi var ekleyin

Üst Alt