Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Rüyalardaki adam

neriS

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Rüyalarımdaki insana

Sen kimsin nesin bilmiyorum nerdesin onuda bilmiyorum lakin rüyalarımda neden benimlesin bunu çok merak ediyorum.
Nerdesin nezaman karşıma çıkcaksın ne zaman acılarımı umutsuzluklarımı bir kenara bırakıcam
Tuhaf olan bir şey nerden biliyosun üzüldüğümü ağladığımı korktuğumu hep yanımda hep benimlesin
Senelerdir benimlesin fakat; daha yüzünün silüetini bile göremedim dizlerin yumuşacık gelir başımı dizlerine koyduğumda saçlarımı okşarsın tararsın bilirim ama sabah uyandığımda her şey bittimiştir sen yoksundur yine derin bir boşluk
Nerdesin ve ne zaman geleceksin rüyalardaki adam
Birgün biri çıkacak ve evet ben geldim işte buradayım diyecek seni hiç yalnız bırakmayacağım bütün kötülüklerden koruyacağım sana sahip çıkacağım kuru ekmek paylaşmaya geldim diyecek işte o kişi inanıyorumki sensin
Bu sana duyduklarım aşkmı aşk böyle bişeymi? Bu aşk olamaz aşk güzel bir duygudur geçli benim aşk tarifim de güzel değil ya neyse (kocabi karın ağrısı) işte bunu mütakip aşk olmadığını düşünüyorum.sen bana yaşama ümidi verdin sen yargılamadın sen hep yanımda durdun.
Üzüldüğümü ağladığımı bilen adam rüyalardaki adam
Ansızın gitmen neden artık seni görmemem neden ?

Yoksa o senmisin geldinmi !

Geldiysen hoş geldin sevdiğim rüyalardaki adam !

hepimizin hayallerinde gizli saklı kahramanlarımız var

rüyalarındaki adama kavuşman dileğiyle :)

Çok güzel bir paylaşım yüreğine sağlık arkadaşım....

Üst Alt