Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Rüyanızda atak geçirdiğinizi görüyor musunuz?

Pickle

Üye
Konular
21
Reaksiyonlar
39
Benim rüyalarımın büyük çoğunluğu böyle. Rüyamda psikoz atağı geçiriyorum. Sizde durum nasıl?

Futbol topu önümde ama ona sert vurmak istiyorum istesemde vuramıyorum nedense böyle rüyalarım çok.

BEN HİÇ ATAK GEÇİRMEDİM SANIRIM.

köpekler kovalıyor beni aya çıkıp geliyorum kavga ediyorum kendimi mehdi olarak görüyorum ünlülerle konuşuyorum ben bi ara ünlüleri cin zannetmiştim bu düşüncem azaldı

real de bilet almıştım numarasını cinlere verip kendime çıkacağını zannetmiştim

EVET OLABİLİR. NORMAL BİR ŞEKİLDE HALI SAHADA FUTBOL TOPUNA VURABİLİYORUM AMA RÜYAMDA VURAMIYORUM YA.

@Ahmet T,

Cinler bile nanik yapıyor desene keşke rüyamda numaraları kulağıma fısıldasa köşeyi dönerdim.

dünyadan bir köprüyle çıkıyordum aya 4 5 kere gördüm bu rüyayı

@aydünyavaz,
Dikkatli ol! Rüyanda topa vurayım derken ayağını duvara falan vurma kırarsın.

@Ahmet T,
Köprü ile zor olur çünkü ay bize çok uzak yalnız ışık hızı ile uçsan daha kolay aya gidersin. Ayın yüzeyi nasil? Domates ve biber eksek yetişir mi? Su var mı?

@Pickle,

Tamda benim acmak istediğim konuydu demekki yalnız degilmişim atagın kralını geciriyorum uyanınca cok zor ataktan cıkıyorum

Üst Alt