Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık ocağı engelliye uygun olmadığı için gidemiyorum?

nacar

Aktif Üye
Konular
129
Reaksiyonlar
0
ben bedensel engelliyim ilaçları annem ilaçlarımı sağlık ocagında yazdırıyordu aile doktoru bundan sonra hastayı görmeden yazmam demiş ama sağlık ocağı engelliye uygun degil ne yapmam gerekir

o zaman madem ilaç yazmıyor, aile hekimi evine gelsin.. gelemiyorsa sağlık bakanlığına şikayet edeceksin..

valiliğe dilekçe ver ve hemen sağlık müdürlüğü ve doktor için savcılığa suç duyurusunda bulun.bak nasıl kıymetleniyorsun bunları yapınca.

4443833 ü arayıp evde bakım merkezine kayıt olacaksınız. Onlar aile hekiminizi arayıp size yönlendirecek. Aile hekimi sizi arayıp evinize gelmek için randevu alacak. Evde bakım merkezinden aradıklarında gitmem diyemez. Daha sonra işiniz olduğunda direk doktoru arayacaksınız eve gelecek. Ben bu şekilde 2 kez sağlık hizmeti aldım. Doktor öyle bir şey yok demişti ama merkezden yönlendirilince geldi.

Üst Alt