Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şahıs ödemeleri banka hesabına ne zaman yatar? Kesin bilgisi olan var mı?

metinbey

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Şahıs ödemeleri,bilindiği gibi Ziraat Bankası'nın herhangi bir şubesine kimlik kartıyla başvurulup her ayın 8'i ile 14'ü arasında alınıyor.14'ü mesai bitimine kadar alınmazsa ertesi ayın 8'inde tekrar gönderiliyor.PTT Bank'ın daödeme yaptığını biliyorum ama tarihlerinden emin değilim.

Benim sorum 14'ü akşamına kadar ödemeyi alamadım ve SGK geri çekti.E devlette banka hesabı tanımlayın diyorlar ve banka listesi baya geniş.Ben 2 hafta önce banka hesabı tanımladığım halde para hala yatmadı.Çok mağdur durumdayım hem maddi hem psikolojik hasta olduğum için daha da bunalıma girdim.

İnternetteki makaleler zaten çöplük.Bilgi sahibi olmadan yazılıyorlar.Hesap tanımladıktan 1 hafta sonra yatar diyen var 10 gün sonra yatar diyen var.Bir makalede ise şahıs ödemeleri, banka hesabına ayın 1'inde yatar diyor.

Ne yapacağımı şaşırdım.Lütfen kesin bilgisi olan yazsın.Banka hesabı tanımladıktan sonra şahıs ödemeleri ne zaman hesaba
geçer?

Ayın 1 de yatar e devlette ki tanımlı hesabına

Muhsin34

Bu şahıs parasını bende alamiyormuyum ben engeliyim e devletten bakınca şahıs parası kaydimi yaptım . engeliyim iki yılık unverste okudum iskurun kursundan yararlandimm hic bi iste doğru düzgün calismadim. Alma hakim varmı hakim nedir bir bilgi verseniz sevinirm

Üst Alt