Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sakın..

hüseyin19

Üye
Konular
165
Reaksiyonlar
0
telefonla-konu%C5%9Fmak.jpg

Tatile giderken, sevdiğniz insanlarla bulışıp sohbet ederken,araba kullanırken,telefon kullanmayın.

Tatilinizde endişelerinizi hatırlatacak ,sevdiklerinizden soğutacak,kaza yaparak sevdiklerinizden ayıracak bu meret har yerde kullanılıyor..

Son yapılan araştırmalarda kanseri ve beyinde ur oluşımınu, beyin kanamalarını tetiklediği, bozuk genlerin oluşmasına neden olduğu ortaya çıktı.

Telefonda kısa ve öz konuşmak ömru uzatır..

Merak ediyorum.. Biz mi telefonu kullanıyoruz yoksa telefon mu bizi?
Telefon der, beni taşı,:) beni aç, benimle uğraş, benim paramı ver..bana kılıf hazırla, beni yağmurdan kardan kıştan koru ..bozulunca hastaneye(tamirciye) götür.:eek:

Bak sen..! Besle kargayı, oysun gözünü..gözümüz gibi koruduğumuz telefon kanserle radyasyonla arkadaş..Birlikte bizi gizli gizli sabote ediyor..Benden uyarması..:confused:

hüseyin19

Allah razi olsun güzel uyari dediklerinize cok katiliyorum bizi yiyen bitiren sadece o degil öyle cok misal var .....

Olmaması bir dert olması başka dert.. Maalesef bende telefonu başucunda uyuyanlardanım zararlarını bile bile hemde..

telefon hayatımızın bir gerçeği ama kafadan kalpten uzak tutmak gerekir.:)

Cep telefonu'na bir organımızmış gibi muamel yapmamalıyız. Yerinde ve doğru kullanmak çok önemli ama hangimiz yapabiliyoruz'ki

ve aslında kulaklıkla konuşmayıda alışkanlık haline getirmek en sağlıklı olanı ya da hopörlerle ve evet uzun telefon muhabbetleri sağlık için iyi değil ne yazık ki.

mine:
evet vucudun bir organı gibi hatta ele yapışık ikiz kulak gibi..:)

minerva

kulaklıkla konuşmak veya hoparlörle çok iyi de o zamn cep telefonunun keyfi çıkmaz..:)
kısa ve öz konuşmak bizi korur diye düşünüyorum.

az daha ben de telofon ile telef olacaktım bir daha tövbe..

Üst Alt