Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle ikinci kez sosyal yardım dağıtılacakmış | 2021

EDevlette hicbir şey yok ...sosyal yardim bilgilerinde maaş ve elektrik yardımı hazır diyor...ptt ödemesinde de aynı maaş ve elektrik ödemeleri gözüküyor...

A.s E devlette gördüm. Tam kapanma sosyal yardım 1.100 tl 05.05.2021 çekebilirsiniz yazıyor. Ptt kurum ödemelerine düşmüş.

Diğer engelli sitelerinde bazı kişiler 144 u aramışlar....123 fark etmez herkes alacak ..yoğunluk var kolay değil demişler...

Arkadaslar ben daha yeni vakıfla görüştüm bide aradım daha alacak kişiler belli değilmiş daha hiçbirşey belli değil dedı

Facede faz1den aldığını söyleyip yine alacaklar olanlar var. Bize niye çıkmadı bu.

Geçen sene alanlar birdaha alacak ve engelli maaşla birlikte gelecek arkadaşlar

Bir öncekinde evde bakım aylığı alanlar da aldi.umarim evde bakim ayligi alanlar faydalanır yine

Merhaba arkadaşlar bu kadar stres yapmanıza gerek yok yarın belli olacak sonuçta bende geçen yıl 1000 TL aldım hemde hiç başvuru yapmadan otomatik hesabıma yatmıştı maaşla beraber sabredin bir gün kaldı

Ben ebm aliyorum,gecen yıl hic başvurmadan bana da yatmıştı,bakalim bu sefer nasil olacak bekliyoruz merakla:)

eymen demir

paranın asiri olan yok sonuçta insanların ihtiyacı var engelliler ne zor durumdalar yaşayan bilir insanlarda napsın bu ekonomik pahallıkta

eymen demir

Saçma sapan yorum görünce sinirlerim kafama fırlıyor. Yok mu bu forumun "kullanıcıyı engelle" gibi bir seçeneği? Ben bunun gibi embesilleri görmek zorunda mıyım?

eymen demir
senin tuzun kuru galiba. Sadece engelli maasiyla. Dul maasiyla ve diğer yardımların parasiyla geçinmeye çalışan insanlar var. Millet açlıktan çöp karıştırır hale geldi, Ve senin dediğin lafa bak.
Paran çoksa ihtiyaç sahiplerine dağıt sevaba gir..Boş konuşma. Milletin gururunu kırma ayıp. .

Arkadaşlar ben 26 ocakta ekpss ile göç idaresine atandım.. Ama halen işlemler genel müdürlükte devam ediyor. Işe başlayamadım. Eve tebligat ne zaman gelirse o zaman başlayacağım. Bu 1100 liralık yardim verilseydi çok güzel olacaktı. Şu an 609 lira engelli aylığından başka hiçbir gelirim yok. Bari hiç değilse 6 ay sonra geri ödemeli kredi verselerdi. Işe başlayınca öderdim. Bu sene hiçbir yardim yapmadılar

PTT kurum ödemelerine girebilen var mı?

Micobab

Veriliyor ama kimin alacağı belli değil sanırım siteden 3 kişi var alcak şimdilik beklemedeyiz umarım her engeli alır çünkü gerçekten ihtiyacımız var

Bu gece 12de engelli maaşları hesaplara geçer. Eğer 1100 lira verilecekse hesap da olur. Eğer yoksa verilmeyecek demektir.

Valla benim e devlette yardimla alakali hic birsey yok kaldiki kapsam dısı falan olsun

Üst Alt