Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle ikinci kez sosyal yardım dağıtılacakmış | 2021

PTT bank hesabından nasıl bakılıyor maaşın yatıp yatmadığına yardımcı olur musunuz?

merhaba arkadaşlar geçen sefer engelli maaşımla birlikte 1000 tl almıştım. şu engelli maaşı almıyorum çalışmıyorumda bu sefer 1100 tl bende alabilir miyim?

Ptt kartın varsa pttkart mobil uygulamasıyla hesabına bakabiliyorsun

İlk etapta açık açık kimler bu yardımı alacak söylenseydi bu yoğunluk olmazdı

ptt mobil ile sosyal yardım kartı hesap biligilerine bakabiliyor muyuz

Ben bakamıyorum ya on yüklemeli PTT maaş kartım var ama bakamıyorum her hangi bir işlem yapmamız gerekiyor mu

Ben bakiyorum hesaba duserse bilgi veririm ama su an icin yatmamis hala

Kartı olanlara da mesaj atmışlar konutunuzda teslim edilecektir diye sanırım o yüzden hesaplara yansımıyor eve getirecekler demek ki

ben şimdi baktim postane atmesine yatmamış henüz arkadaslar nası cıkıp dersenız postane evimin altında var ordan baktım hesap bomboş ödeme günümde her ayın 5 şuan yok yanı hesapta merak edenler icin

gokhan0078

onu bilmiyorum kardesim ben postane yakın dıye indim baktım hesap boştu bazı arkadaslara msj iletisi gelmiş eve gelicek diye ama bna gelmedi baktım yoktu sabah belli olur

Arkadaslar hiç heveslenmeyin engelli maaşı geçicek hesaplara ben özellikle sordum 144 deki bayana biz bize yeteriz kampanyasından yararlananlar için bu sosyal yardım dedi...bende umutlanöıştım sorgulama yaptı çıkmadı..haydi iyi sabahlara..olur inş...iyi geceler..

Ne hesaba maaş geçmiş ne SMS geldi ne PTT müşteri hizmetlerine ulaşılabiliyor. Nasıl iş ben anlamadım ya

benim anlamadım acıklamalrda faz 1 veya şöyle böyle alanlar yararlanamaz diye acıklama olmadı basvuru gerek duyulmadan tekrardan verilce soylendi bence verilcek bu benım şahsi fikrim cunku gecen senede oncelik engelli maaşlarıyla verildi sadece evde bakım maaşı alanlarada 20 veya 25 gün sonra dağıtıldı bence sırayla verilcek bu benım şahsı fikrim kımse yanlış anlamasın bence verilcek ama maaşla ama 17sine kadar cunku odemeler 5 ile ayın 17sine kadr dagıtılcak

Üst Alt