Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle ikinci kez sosyal yardım dağıtılacakmış | 2021

Engellilere yok deniyor engelli insan mı lan zaten demi vurun tekmeyi sinir oldum gece gece

36 dk sonra PTT müşteri hizmetlerine bağlandım maaş sorgulama ekranlarında güncelleme var bakamıyorum dedi. Bütün herşey mi ters gider ya

[FONT='inherit']Net açıklama yapıyorum okuyun arkadaşlar[/FONT]
[FONT='inherit']
[/FONT]

[FONT='inherit']2022 maaşı alıpta 2020 haziran dan önce 1 faz 1000 tl alan bu destekten yararlanamıyor[/FONT]
[FONT='inherit']engelli olmayan ama 1 fazdan 1000 tl alan bu destekden yararlanıyor[/FONT]
[FONT='inherit']haziran 1 den sonra engelli olupta 2022 maaş bağlanan hem 1000 tl alıyor hem 1100 tl bu tam kapanma desteğini alıyor[/FONT]
[FONT='inherit']
[/FONT]

[FONT='inherit']bazı engelliler alıyor onlar hazirandan sonra 2022 bağlanan kişiler hem 1000 tl aldılar hemde bunu alıyorlar[/FONT]
[FONT='inherit']bu tam bilgidir[/FONT]
[FONT='inherit']
[/FONT]

[FONT='inherit']evde bakımla alakalı bilgi yok suan

bende bu destekten alamayanların içindeyim sağlık olsun belki diğer zamanlardaki desteklere dahil oluruz umuduyla kalın sağlıcakla hayat devam ediyor alan arkadaşlar güle güle harcasınlar sonucta onlarda ihtiyaç sahibi alamayanlarda yapacak bişe yok inşallah birgün bu tür durumları daha yaşamayız yıl 2021 düştümüz durum bu 1 haftadır 7/24 kendimizi yedik herkese şimdide mutlu huzurlu iyi bayrmalar[/FONT]

Mayis 5 ila 10 tarihleri arasında ödemeler yapılacak...bugun ayın 5 i ..yani bugün başlayıp 10 'na kadar devam edecek...1100 tl yi hesabında görmeyenler az sabırlı olsunlar süre devam ediyor peyder pey syd ler tarafından ihtiyaç sahipleri nin hesaplarına ödeme talimatları veriliyor...e Devlette sosyal yardim bilgilerinde tam kapanma destek bilgileri kısmı olmayanlar biraz sabırlı olsunlar yoğun bir süreç....

Bazı arkadaşlar yanlış bilgiler veriyor burada...eski videoları paylaşıyorlar veya eski açıklamaları paylaşıyorlar, veye önceki pandemi destek yardim şartlarını paylaştılar....öncelikle faz 1,2,3 den alanlar almayanlar diye bir kriter yok...syd ler de dosyaları bulunan ihtiyaç sahibi engelli ve yaşlı fakir fukaralara verilecek...ha bana ciktimi çıkmadımı bunu da e Devlet den sosyal yardim bilgileri sorgulama kıvamından göreceğiz...bazıları görmüşler kapsamı alanı dışına cıktı...bunun manasi şartlarınızın uygun olmadığı anlamına gelir yanı yardim alamıyorsunuz...halen bu şekilde kapsamı alanı cıktı yazısı olamayanların süreci devam ediyor demektir...

Adem70

Adem.bey ama engelliye vercezde demiyor vermicezde sacmalik degilmi ya var ya yok

Adem70

Şuan yanlış bilgiyi siz verdiniz benim kapsam dışına çıktı yazıyordu PTT kurum Ödemesin de5 Mayıs’ta 1100 ödeme görünüyor. Ve benim durumum tam arkadaşların anlattığı gibi 1. Fazda engelli maaşı almıyordum 1000tşden yararlanamadım 3. Faz ve biz bize yeterinden faydalandım bu 1100 TL’den de yararlanıyorum geçen sene haziran ayından sonra 2022 maaşı almaya başladım

Biraz önce ATM ye gittim normal maaşı çekdim yardım parası yokdu verirlermi bilmiyorum ptt kurum ödemeler kısmına girilmiyor zaten beklemekden başka şanş yok. İyi geceler herkese hayırlı sahurlar

Sabah gazetesinin 1100 tl yardim son açıklamaları var yaklaşık 8 saat önce..kapsamı alanı dışına cıktı ne demek diye açıklama var...engelliler ve yaşlılar ihtiyaç sahibi ...ayrıca engelli ve yaşlı diye açıklanmadı yalnizca ihtiyaç sahibi dendi ...5...10 mayıs aralığında ptt kart veya banka hesabı olanlara otamatik yatacak ikiside olmayanlara eve teslim olacak....

Adem bey ama hic engelli maasi alan bana yardim var demiyor

Neyse hayırlı geceler...sahurumuzu yapalım ...yarın ola hayrola ...

Micobab
Kardeşim bende engelli maaşı alıyorum...syd yi aradım bugün ..şartları uygun ohan ihtiyaç sahibi herkese verilecek dedi...5..10 mayıs aralığında belli olur bekle sabret dedi...

Ne söylesek boş...mecburen bekleyeceğiz....syd deki memur ,ihtiyaç sahibi olarak daha önceden tespit edilen herkese verilecek dedi...engellilere ve 2022 maaş alanlara varmı diye sordum...adam elbette onlar ihtiyaç sahibi degilmi dedi...ama 2 milyonun içinde engelli olanlar yaşlı olanlar ve fakir fukara olanlar dan şartları uygun olanlara verilecek dedi ..yanı lafın kısası tüm engelliye tüm yaşlıya tüm fakire değil...olay budur....son kez hayırlı geceler ,hayırlı sahurlar...

evet arkadaslar ben suan pttde atmesinden maaşı cektim sadece 609 tl vardı 1100 tl yatırılmamış faz 1den bir kere almıştık gecen sene o kadr belli olmaz 17sine kadar yatırılır ama yatan coktan yatardı postane onu saat 10da acılmasına rağmen cok kuyruk var su dakıka itibaren saat sabahın 7.30 bu yaptıkları ayrımcılıktan baska bişey dil acıklamada herkese yatca soyleniyordu şimdi bu 1100 tlyi alanlar 2.ci ve 3.kez almış oluyor bizim aldıgımız 2022 engelli massı zate sosyal yardım diye gecıyor dar gelirli olarak yeşil kartlı ne demek dar gelirli demek 1 lira hanede artış olsa hemen maaşı kesiyolar gercekten bu yapılan ayrımcılık resmen madem belli kişilere yatırcaklardı niye sil bastan herkese verilcek engelli ve yaslı aylığı alanlara maaş ödemesi ile birlikte verilcek diye duyuru yaptılar yani diceklerim bunlarr kendi düsüncelerimi yazdım katılan olur olmaz cimerede yazcam bu yapılan resmen ayrımcılık diye

Ebru101

ben ptt atmmesinden cektim kimine eve teslim edilcek diye aksam msj atılmış bana oyle bi msj gelmedi bende gittim atmden cektim 1100 tlde yatmamış sadece aldım maaş var

Bende maaş yatmış 1100 tl yoktu. Maaş bıle cekmedım atm para limiti bıtmış.. Mesajda gelmedı daha konut vb. Duzenlı 2022alıyom

Bugun annemin yaşlılık aylığı gunu maaş yatmış, 1100 tl yoktu. Ayın 6 sı da benım engellı maaş idi oda bugunden yatmış Dı erken fakat 1100 tl o hesabta da yoktu. Anlıycagın ıkı hesabta da yoktu.

Hem yaşlı hem engelli

Üst Alt