Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle ikinci kez sosyal yardım dağıtılacakmış | 2021

Ayın 5 inde çekiyordum ama hesapda yok şuanda bu nasıl bir sistem dir Allah aşkına Verdikleri 3 kuruş onuda ugrastırşar boşuna dememişler gelen gideni arartır

Kaneki

isterseniz vakıf bank atmesi ve ziraat bankası atmesindende cekilebiliyor oralardan deneyin

ben sahsen cimere yazdım şuan artık ne cvp gelir ne zaman cvp gelir allah bilir bi sonuç cıkmaz ama umut fakirin ekmeği dir..madur olanlar yazarsa belki bayrama kadr veya bayram sonrası cıkar

Sadece engelli maaşı yatmış gittim pttden kartimla çektim.
Başka verilen para yok😮😠😡

Rozelin

aynen bizde öyle demekki faz 1den alanlara hes geçmişler belki bayrama kadr bizede cıkar ben cimere yazdım insal dönüş olur

Hani ya herkes diyo yatmiş maaslar ben ayın 8 nin de alıyom babam 6 sında 2 saat önce zirrat be vakıf banka atmsine gittim her ikisinde yoktu neden acaba evemi getircekler yoksa

Şimdi maaş çektim sadece 609 TL yatmış 1100 TL yok

2022 çektim faz 1 den yararlanmıstım 1100 tl yok tweter dan yazın bakanın sosyal medya hesaplarına neye gore kıme gore belirlendi 2 ve 3 aldı bıze neden yok bu kadar sacmalıkmı olur..susmayın arkadaslar yazın heryere...

bana ptt den sms geldi ödemeniz konutunuzda ödenecek diye afyon

Ayın 8 i ama bugün yatmış zaten e devlette görünüyordu 5i diye bu aylik
Yunus45
ayın 8i normal maaş günüm bugün yatmış dün PTT müşteri hizmetlerinden öğrenmiştim gününü gittim çektim

Hayır çekemeden. Geceden beri para hesabımda görünmüyordu. Postahaneye gittim kartı değiştirdiler 609 TL’yi ödediler diğeri İbana gelecek dediler. Ptt kurum ödemesin de sosyal kartınıza yatacak diyordu. Ben bu işten hiç birşey anlamadım birşeyler oluyor ama nedir çözemedim

gokhan0078
Bendede ptt karta yatacak denildi ama halen yatmadı bu nasıl bir süreçtir böyle

Görünmüyor hesapda

144 ü aramak imkansız anında kapanıyor bende 8 inde çekmem gerekiyor normalde para yattı mı yatmadı mı belli değil ptt kurum ödemeleri çökmüş vaziyette 1100 lira verilecek mi belli değil Bakanın açıklamasında engellilere diye vurgu var burada herkese yok diyenler var Bakandan daha iyi biliyorlar Maaşallah bu işleri

İzmirli78
144 aradım 1ve2 fazdan yararlananlar almicak dedi kapattılar

Ebru101
1 faz aldın mı aldıysan unut aradım demin 1 faz allanlara vermiyo z dediler

Cumhur başkanı sil baştan yeniden başlatıyoruz dedi 1. Faz olayı nerden çıktı

Gercekten 1 fazdan alanlar yararlanmicaksa sözün bittigi yer..1 den alanlar engelli degilmiydi pess..bekleyelim bakalim ne çıkacak

Normal engelli aylıgı benim gibi hesabında gözükmeyen varmı

Bende normalde ayın 6 alırdım ayın 5 aldılar ama hesapta para yok

Ptt 144 edevlette çökmüş vakıfa bakmıyor telefona nasıl ögrencez hesaba neden geçmedigini

Vakıf sizlere de ziraat bankası hesabı açtırdı mı? Geçmişte hiç yardım etti mi ziraat üstünden ?

Ebru101
Size mesaj filan gelmedimi konutta teslim diye genelgede karti olanlarin hesaplara olmuyanlarin konutta teslim edilicek diye acikladilar benim kart var dun gece evde teslim edilicek denildi baya sacma sapan is oldu hesaba yatmamis bekliyorum bende

İzmirli78

Kardeşim bende anlamadım böyle sacmalikmi olur cimere yazalım arkadaşlar hakkımızı arayalım

EYVALLAH.

Ptt kartım var her ay çektigim ve mesajda gelmedi kınutta teslim diye
Bişide yok

Mey0707

Kardeşim cumur başkanı nerde dedi yeniden başlıcaz die dediyse bu 144 nue bile dedi bana faz 1 alanlar almiyo dedi

Üst Alt