Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle ikinci kez sosyal yardım dağıtılacakmış | 2021

Varmi diyim yokmu diyim.benim engelli raporum mevcut pekin engelli statüsünde çalışıyorum özel sektörde.bir yıldır kısa çalışmadan faydalanıyorum .gecen sene almıstim bin tl yi tekrar çıkar mı aceba

fenerliyizz
Bin TL'yi aldığın zaman, çalışıyor mu gözüküyordun?

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Annem 65 maaş ı aliyo sadece maaş ı gözukuyon1100 tl gözukmuyon birde elektirik parası yatırcm ptt acıkmı arkadaşlar tşk

Daha kimse almadı neden hemen hüküm veriyorsunuz anlamadım hickimse almadı engelli olmayanlarda dahil

Pttye gittim kimliğimle bile maaşı vermediler konutta ödeme yapılacakmış rezillik diz boyu

Bende azsonra gidecem maasi cekmeye bakalim neyle karsilascaz burasi türkiye hic birseye şaşırmam

YİĞİT17

Yeni yardım Almaya başlayanlardan seçiyorlar engellilere yok boşuna beklemeyin kimseye alırsın diye umutlandırmayın

Azönce cektim ptt den maasi dger yardm icin ayın 10 una kadar bekleyin evine gelmezse yada hesaplara yatmazsa bilinki haketmednz dediler

YİĞİT17

İstersen Cumhurbaşkanıni
ara sana gene yok hayal kurma

Son düzenleme:
Pttye gittim kimliğimle bile maaşı vermediler konutta ödeme yapılacakmış rezillik diz boyu
Ptt ye giitiim konutta almıcaksınız ptt sisteme girdi baktı normal engelli maaşı alıyorsunuz daha kartınıza yatmamış diyor sistem çökmüş diyor devletin yapacagı iş bukadar olur😂

Calışan maaşı olana 1100 tl cıkıyor hasta engellı olan çalışmayacak evi yuvası olana çıkmıyor adalete bak. Resmi Atacam delıl olarak fakat bulamadım..

Selam arkadaşlar...Aile bakanı açıklama yaptı,1 milyon 200 bin kişiye ödemeleri yaptık 820 bin kişiyede evlerine teslim edilecek diye...yanı bu iş bitmiş alacak olanların e devlette sosyal yardim bilgilerinden görebilirler. Ptt kurum ödemelerinden de bakabilirler...maalesef süreç bitmiş şimdi ödemeleri bitiriyorlar...çok üzgünüm, o kadar çok ihtiyacı olan engelli arkadaşlar varki...maalesef çoğuna çıkmadı...ısteyen dileyen cimere,face den,twitter dan aile bakanlığına ve cumhurbasligina talep ve dileklerini yazsınlar belki bir faydası olur .ben heryere yazdım...saygilar

Kusura bakmayın ama biz engellileri adam yerine koyan yok maalesef biraz olsun bizi düşünselerdi en azından senede bir kez bir ikramiye verirlerdi

Şimdi maaşımı ptt matikte her zaman ki para olmadığı için ziraat atm den çektim yardım yok bilginiz olsun

2022 maaşı alanlara pandemi yardımı 1100 TL verilecek mi ?

Arkadaşlar biz engellilere pandemi yardımı verilecek mi yoksa verilmeyecek mi ?

Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Kamuyu Aydınlatma Plaftormu'na yapılan açıklamada, "Şirketimizin münhal durumda bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine, Şirketimiz Yönetim Kurulunca Sn. Zehra Zümrüt Selçuk'un seçilmesine oy birliği ile karar verilmiştir" denildi.
Geçtiğimiz ay Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ikiye bölünmüştü.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın kurulması ile 10 Temmuz 2018 günü Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı olarak göreve başlayan Zehra Zümrüt Selçuk'un görevi 21 Nisan 2021 itibariyle sona ermişti.

KARDEMİR’DE YÖNETİME ALINDI

Yaşanan bu gelişmenin ardından Zehra Zümrüt Selçuk, Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş’de yönetim kurulu üyesi oldu.

Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından Kamuyu Aydınlatma Plaftormu’na yapılan açıklamada, “Şirketimizin münhal durumda bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine, Şirketimiz Yönetim Kurulunca Sn. Zehra Zümrüt Selçuk’un seçilmesine oy birliği ile karar verilmiştir” denildi.

abim ağır engelli az önce maaşını getirmişler,SADECE MAAŞ YARDIM YOK.BİLGİNİZE

İhtiyaçlarım için liste hazırlamıştım.yine ümitlerimi öptüler her zamanki gibi.. 2 milyon haneden 1 milyon 2 yüzbin haneye yardımı tamamlamışlar.kaldı 800 bin.malesef bize yok!!!

Arkadaş karttan alamayanlar varsa eve getirecek denildiyse ptt geçen sene gibi teslim edecek. Sosyal yardım bilgilerine girip bakınız orda ve ptt kurum ödemelerinde varsa gözükür.

Yok iste eve getrcek msji bile gelmedi cogumuza yani sacma sapan bir yardm sekli yazklar olsn gecen yil yardm edilen insanlarda muhtacki ettin bu yil ne degisti

Ferda.anil

Verilmeyecek o is bitti hesaplarda gozukenker alcak diğerlerine yok. ilerde alcaz falan hikaye inanma

urdfa.jpg

malesef başvuruya gelen de cvp cok sacma ama gerçek

malesef daha önce alan faz 1 de yarisina verip yarisina vermiyollar anlamadim amaclari ne

Elektrik indirimi için pttye giden varmi. Ben gittim. Sistemde arıza varmış. Ödemeyi kabul etmediler

Üst Alt