Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle ikinci kez sosyal yardım dağıtılacakmış | 2021

Arkadaşlar 1 fazda geçen sene almıştım ben.Bugun maaşı çekmeye ptt gittim maalesef yatırmamışlar..Neye göre,kime göre verilecek acaba..

musty35
Ama, Bakanın Açıklamasında, Devamı Niteliğinde Diyor

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tolg@

evet otomatik cıkmayinca bende başvuru yaptim fakat hemen red cevapi geldi kapsam dişi 1-2 die kısaca yene hüsran yene

Ya peki bu ikimilyon küsur kim kime neye göre verildi kactane insana sordum hiç almamış ne 1 ne 2 ne 3 simdikinide almamış ev Yok gelir yok çalışan yok komşular olarak biz bakiyoz muhtar belediye yardım ediyor e devlet aldirdik baktik yok şimdi başka bir komşumuz aldı eşi pazarcı pikaplari var ama bir yıl da 3 defa alınır mı kime verdiler az önce postacı arkadaşımı aradım abi goturduyum insanları görsen şok olursun adam 20 yıl calisnasa rahat yaşar dedi şimdi burdan soruyorum 100/69 engellisin 2 çocuk var pandemiden dolayı seyyarlik yapamıyor sun ve ayda 610 TL maaş oluyorsun nasıl gecineceksin adelet neresinde bunun

Levent arkadasm okadar haklısın ki neye göre verildi anlayamadk sadece yazklar olsun diyorum bu mu sosyal devlet şaşırmıyorum ama baştan beri sinirleniyorum bu düzene

tolg@

Benim bugün fatura son gündü. Bende bayramdan sonraya kaldım. Inşallah kesmezler.

hakanyildiz
Kesilmez ama belli de olmaz Türkiye burası kesmeye gelen olursa çek video at İnternete

Basında bas bas diyo 2022 yaşlı aylığı alana bari ismimizi kulanmasinlar

[FONT=&quot]o Halil333 dene arkadaş buralar damı çok merak ediyorum ?[/FONT]
[FONT=&quot]defalarca söyledik 1100 tl alan engelliler 2020 1 hazirandan sonra maaşa bağlananlar onlar hem faz 1 hemde 1100 tl aldı defalarca söyledik engelli olupta alanlar 2020 1 hazirandan sonra maaş bağlananlar.[/FONT]

[FONT=&quot]1 hazirandan önce hem faz 1 ve 2022 maaşı alan engelliler bu 1100 tl alamıyor sadece[/FONT]

hiramm

Bana mesaj gelmedi ama hesaba ödediler parayı. Sosyal yardım bilgileri kısmına baktın mı?

az önce e devlete baktım gida yardımı yansıtmışlar acaba sizlerede yanmışmıydı bu bügün yansıdı
ggg-1.png

Ayin 5 inde almam gereken maaşı konutta ödeme diye icat çıkaran ptt hala maaşı getirmedi ayın 6 si bu günde bitti bakalım yarın 7si geliceklermi ptt yede gittim vermediler

2022 ayligi ve elektirik destegi olan kisimlardaki devam ediyor yazisi kaldirilmis .sadece odemeniz hazirdir yaziyor.sizdede oylemi

Derbeder_55

Aynen bende'de öyle.
umudum kalmadı artık tedavim ıcın kullanacaktım yazıklar olsun, 2 milyon hane yardım diyorlar tek kişiye olsa hane 4 kısılık olsa 500 bın aıle eder, yoksa 2 milyon hane ayrı ayrımı. Kafamda şu var şahit degılım belkide 200 bın aıle yardım edip 2 milyon der bu zalımler...

Daha baska bu sekilde yazan varmi arkadaslar.acaba niye boyle birsey olduki

Bende hep öyle yazar elektrgi yatririm maasi cekerim bikac gun sonra devam ediyor yazar maası cektm bugün elektrk yatirmadm daha ama bende hep böyledr

Derbeder_55
Evet Bende de aynı sadece ödemeniz hazır yazıyor devam ediyor yazısı kalkmış

Arkadaşlar herkeste e Devlet var,
Girin cimere yazın sikayetinizi. .
Birlikten kuvvet doğar..Birkaç kişiyle birlikte bende yazdım az once, sıra sizde, Duyurun sesinizi yankı yapsın duyulsun sesimiz..👍👍

ist01

bundan bizde de var hemde 2 tane durum ve ödeme miktarı yazmıyor biz eylül 2020 de bağlattık 2022'yi. Yattı mı size ?

Üst Alt