Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle ikinci kez sosyal yardım dağıtılacakmış | 2021

Ben bugün fatura ödemeye gittim pttye elektrik sistemi arızalanmış.indirimden yararlanamadım.

Bugun eve ptt gelmiş konutta ödeme için ben şehir dışındayım bi kagıt bırakmış bununla istedigi pttden çekebilir demiş kagıt olmadan başka ilden çekebilirmiyim bezdirdiler bizi her ay karta yatan maaş elden getiriyorlar

Ebru101

Sehir onemli degil istedigin pttden alabilirsin.
Birdr bakarmisin bu yardim durumu devam ediyor olan bolum sendede kalkmismi

Evet kalkmış ödemeniz hazırdır yazıyor ara ara gelip gidiyor sistem🤔 kbtr

Aynı durum bendede var 23 nisanda başvuru yazıyor başkada bişi yazmıyor

lacivert21
Geldiler eve ben yoktum peki ne olacak şimdi başka şehirde kaldım yasak var diye çekemiyecemmi

Ebru101

Ptt karta değilde varsa banka kartlarına falan yatanlar varmış ben kesin yattıysa öyle gideceğim atm'ye uzak malum.

Derbeder_55

2022 de ödeme hazr yazio elektrkte de aynisi yazio yarm durumu diye bisey yok miktarlar ve altındada hazrdr bukadar

bugün ptt kartla baktım maaş yok nezaman yatar acaba normalde ayın 6 sında alıyordum sistemle alakalı bir sorunmu var ..

Mersindeyim burda herzaman cektgm postanede okadar kalabalk vardı ki atm lerde kuyruklar doluydu eve getrme yok burda gelip cekceksn dio görevli allahım hepsi ayrı telden çalıyor rezalete bak

hiramm
HANI SEN CEKMISTIN HIRAM ÖYLE YAZDIN SIMDI CEKMEDIM DİYOSUN
Azönce cektim ptt den maasi dger yardm icin ayın 10 una kadar bekleyin evine gelmezse yada hesaplara yatmazsa bilinki haketmednz dediler

Ne maaş var ortada 2 gündür ne gelen

Devam ediyor bölümü bendede yok uygulamadan girerken bile bazen bekletiyor herşeyi birbirine kattılar

2 ayda bir dul maaşı alanlar 1100 tl alabileceklermi

Colebnela
ben maası cektm 1100 yok bi karısıklk oldu galiba 1100icin dediler eve gelirlerse yada hesabiniza yatmazsa o yardimi haketmednz demektr dedi

Ve ayni mahallede oturdugum bir kisi gecen yil benm gibi faz 1den aldı bugün ptt den maas cekmeye gitti hem maasi hemde 1100 yatms ben sadece maas aldm

Kartlarında maaş olmayan arkadaşlar PTT on yüklemeli kartlar 1 Nisan itibaren yenilenmiştir yani 1 Nisan öncesi kullanılan on yüklemeli kartlar geçersiz bu yüzden maasiniz görünmüyor dur kullandığınız kart 1 Nisan öncesine ait ise yenilemeniz gerekiyor

Geçen ay Nisan maaşı görünmüyorfu kartımda 8 Nisan'da yeni kart aldım PTT şubeden maaş hesabıma geçti çektim dün sabah Mayıs ayı maaşımı çektim Vakıfbank ATM üzerinden

Kartlarında maaş olmayan arkadaşlar PTT on yüklemeli kartlar 1 Nisan itibaren yenilenmiştir yani 1 Nisan öncesi kullanılan on yüklemeli kartlar geçersiz bu yüzden maasiniz görünmüyor dur kullandığınız kart 1 Nisan öncesine ait ise yenilemeniz gerekiyor

Geçen ay Nisan maaşı görünmüyordu kartımda 8 Nisan'da yeni kart aldım PTT şubeden maaş hesabıma geçti çektim dün sabah Mayıs ayı maaşımı çektim Vakıfbank ATM üzerinden

Geçen ay Nisan maaşı görünmüyorfu kartımda 8 Nisan'da yeni kart aldım PTT şubeden maaş hesabıma geçti çektim dün sabah Mayıs ayı maaşımı çektim Vakıfbank ATM üzerinden
@Murat053
maaş larda sıkıntı yok sıkıntı bize 1100 TL verimmemesi kardaş

kbtr

2022 maaşı kartımla çektim bugun 1100 tl yok bu arada ben de haziran öncesi faz 1 engelliden 1000 tl almıştım

bendede bişey yok bugün aile ve sosyal hizmetler bakanlığına cimer üzerinden yazdım bakalım ne cevap gelecek

arkadaşlar haziran öncesi 1 faz alan engelliler 1100 tl alamıyor hak sahiplerine e devlete yansıdı saten 10 kadar ödemeler dahıtımı olacak sadece birdaha söylüyorum 1 haziran sonrası 2022 bağlananlar hem faz 1 hemde 1100 tl alıyor sadece bu yardımdan yararlanamayanlar

( bu yardımdan yararlanamayanlar 1 haziran öncesi 2022 maaş alan ve faz 1 alan 1100 tl alamıyor engelliler )
( 1 haziran sonrası 2022 bağlananlar hem faz 1 alıyor hem 1100 tl alıyor engelli )
hala eve gelecek diyenler var e devlette görünmüyorsa eve gelen sadece engelli maaşın olur.

sağ solda 3 5 kisi yok vakıfa para yatacakmışta bilmem ne resmi açıklama bile yaptılar vakıfın görevi ihtiyaç sahibini belirlemek sadece par ayatım işine merkez bakıyor sorduk kaçtana vakıf müdürüne.

Arkadaslar e devlete giripte yardimi durumu gorunurse burdan haberdar atarsaniz memnun olurum.gerci herkesde yardim durumu bolumu kaldirilmis.ama sistemdenmi yoksa sydvmi kaldirdi acaba

ist01

Ben faz 1 den yararlandım.O zaman engelli maasi almıyordum.engelli maaşı 3 ay önce bağlandı ve 1100 TL yok.

lm_lm

snn e devlette 1100 tl görünüyormu ? görünmeyenler alamıyor sadece görünenler alacak

Ptt müşteri hizmetlerini arıyom sadece elektirik yardımınız var diyor benim maaşım nerede bi türlü bulamadım hesapda yok kartta yoktur

Ebru101

sizin maaş görevliye zimnetlidir eve getirecek ozaman gelmezse bulunduğunuz ilçenin posta dahıtım merkezine gidin oraya teslim ediyorlar

azad21

snn maaşın adresine en yakın posta dahatım merkezinde dir çünkü görevliler ordan alıp hanelere dahatıyor bugün gördüm sordum bana böyle dedievde olmayanlarınki posta dahatım merkezine birakılıyor

Ebru101

Aynen ebru ayligi dagitima cikaranlar parayi elde tuttuklari icin sistemde gorunmez.cuma yada cumartesi aylil eline ulasir.eger ulasmazsada tekrar sisteme girip ayligini herhangi bir pttden cekebilirsin

Bu 2 milyonu geçkin kime verildi bir haneye faz 1 faz 2 faz 3 verilir mi karı kocaya 6 bin ödediler bu engelliler insan deyilmi gorunmezmiyiz ben burdan arkadaşlar sesleniyorum böyle giderse bizi ölüme terk ederler engelliler başkanları kimden yana da bize ayda 610 TL muhtaç ediyorlar yada 880 TL ye mahkûm edildik nerde bizi temsil eden başkanlar sesyok neden aceba nerdeler biz sessiz kalırsak gumerler cimer Cumhur başkanlığı hikaye temsilcilerimiz yok bizi onemseten

ya anlamadıgım sımdı bu yardım durumu kısmını nıye herkesten kaldırmıslar

Ebru101
cuma yada cumartesı gunu hesabına gecer buyuk ıhtımalle

Üst Alt