Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle ikinci kez sosyal yardım dağıtılacakmış | 2021

Arkadaslar e devlette yardim durumunda gorunme olanlar burdan paylasım yaparlarsa sevinirim

Arkadaşlar 1.fazdan alıp 1100 lira aldık diyenler var facede

Bırak yardımı normal 2022 maaşımı hala almış değilim ne gelen var ne giden

ARKADaSLAR MAĞDURIYERINIZI BURADA DEĞİL..... cimere yazın büyük haksızlık asıl ıhtıyaç sahipleri bizler iken bizlere verilmedi

aynen oyle

o 2 milyon kişi arasına girmek için 40 takla atıyorsun kendi mahallemden biliyorum. mesela bir önceki yardımdan atölye sahibi komşum pandemide kapanmamsına rağmen yararlanabilmişti. ama mahallede işsiz kalan yevmiyeciler alamadı. yok kymakamlıktn belge getir, muhtarlığa belge götür, dert.

Yav kardeşim yok işte yok vermiyorlar alacak deyip durmayın, engelli maaşı alıyorum faz1 aldım şimdi yok vermiyor yeter verecek diyip durmasın kimse

Düzenli engelli maaşı alanlara vermiyorlar çevremde alanlar hep evinde engelli olmayanlar şuan engelli maaşı alanlara vermiyorlar ama ilerde ne olur bilemem

Arkadaşlar şimdi ptt maaşımı getirdi ama malesef tam kapanma yardimı gelmedi ne diyelim kısmet değilmiş

bugun benım maaş getirdi ptt sadece maaş diyer yardım yok arkadaş lar her yerde her lafa inanmayın bence o aldı bu aldı ne geldiyse bunada şukur..

Arkadaşlar az önce ptt den polisle geldiler maaşımı teslim ettiler 1100 yardim yok dün komşuya getirmişler 1100 lira için sosyal yardim demişler ev kadını engelli değil anlamadim

yatacak 2,3 gün bekleyin bayrama kadar yatar

Engelliler disinda herkes aldı bizim sokakta da alanlar var.

Arkadaşlar evde bakım alanlardan 1100 tl. Yardım alan oldumu?

Sevgili benim gibi 2022 aylığı alıp bu 1100 TL'lik yardımdan yararlanamayan arkadaşlar, size duyurumdur;
SYDV, Ramazan Ayı münasebetiyle nakdi yardım dağıtımına başlamıştır. SYDV'ye bu aya özel aktarılan 183 milyon TL'lik ek kaynak sayesinde, bağlı olduğunuz il/ilçe SYDV'na telefon ile veyahut yüz yüze başvurmanız hâlinde, PTT veyahut Ziraat Bankası hesabınıza 300 TL'lik gıda yardımı ivedilikle yatırılmaktadır. İlgilenen arkadaşların bir an önce başvurmasını tavsiye etmekteyim. Aile bireylerimizden birine gelen mesaj; https://i.hizliresim.com/mf69jj.jpg

ALBiNOGER
Olayda o zaten anlatmaya çalıştığım:).2022 alanlara faz1 verildi diye vermiycekler.boşa beklemeyelim.açıklamalar boş.açıklama var icraatta yok.

ALBiNOGER

Bana 200 lira vermişler. Çok az ya insan hiç değilse 500 verir. Gecen kurban bayramında 500 lira vermişlerdi.

Arkadaşlar şimdi 144 le görüştüm 2022 maaşi almakta oldugumu soyledim 1100 tl lik yardimin banada çikip cikmadigini sordum ve bana söyledigi bu ödemelerin bakanlık tarafından sistemsel yapildigıni benim adıma 1100 tl olan yardım cıkmadıgini soyledi bende haliyle sordum yani bu toplumun en dezavantajlı kesimi engelliler değilmi diye neden bize çıkmadıgıni sordum oda ödemelerin sistemsel olarak yapildigi icin olabilir dedi demekki devletimiz bizi muhtaç görmedi ne diyelim kısmet yanlız tüm arkadaslarımdan ricam 1100 tl lik yardimin neden bizelere olmadıgıni cimere mutlaka iletelim saygılar

Üst Alt