Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle ikinci kez sosyal yardım dağıtılacakmış | 2021

Ebru101

Eve getirdikleri 2022 maaşımı yoksa 1100 tl pandemi yardımı mı ? bilgin varmı ?

ALBiNOGER

10 gün önce başvurmaya gittim sen ocak ayında almışsın dedi. Yani sana yook!

Pandemi desteğini kısa çalışma ödeneğinden yararlananlar alamaz diyor bugün 3 5 kişi almış bunlar hem sigortalı hemde kısa çalışma ödeneği alan kişiler bu işi anlamadım muhtaç olan bütün vatandaşına ver ama bizi niye atlıyorlar anlamadım

Arkadaşlar bence bakanlığı kamu denetçiliği kurumuna şikayet edelim. Yararı olabilir.

Derbeder_55
Aynı ama sistem bi acayip zaten maaşı bile çekildi göstermiyor normalde ertesi gün çekildi olurdu

Ben 2022 maaşımı hâlâ alamadım ne gelen var giden sanırım herkes aldı süreç ne olurr

Aynen alamadık e devlete bakıyorum istediginiz ptt şubesinden çekersiniz diyor karta yatırmadılar Bir işi beceremediler

Ebru sen evinde misin bende gelecekler diye markette dahi çıkamıyorum getirmezler de bizim maaş yani süreç ne olur

@azad21
@Ebru101
Arkadaslar en yakin acik olan pttye gidip ayliginizi alabilirsiniz.gelip sizi evd3 bulamadilarsa tekrar sisteme atmislardir.

PTT kartım var hesab kartına yansımaz mı

azad21

Arada ptt kurum od3meni kontrol et.eve getirmezlerse sistemem g3ri yuklerler sende kartindan cek3bilirsin

azad21
Rica ederim.
Birde şu yardim durumu sendede kaldirilmismi bakarmisin.sistemde sorun var sanirim herkesin kaldirmislar

Derbeder_55
Dün eve Gelmişlerdi yoktum bir kağıt bırakmışlar bununla birlikte istediği PTT şubesinden alabilir demiş ama o kağıt benim elimde değil dün akşam PTT müşteri hizmetini aradım daha sisteme düşmemiş nezaman duser

azad21
Onu demedim .hani yardim durumu devam ediyor bolumu varya .onu kaldirmislar .ona bakarmisin sendede kaldirmislarmi

Ben dün cektim maası hala ödemeniz hazırdr diyor ama bende herzaman böyle cekerim 2-3 gün sonra normale döner

Ebru101
Endiselenme maasi 1.2 gune sisteme duser .ara ara ptt kurumu odemeni kontro et. 1.2 gune alirsin merak etme

hiramm
Odmeniz hazirdir yazisi zaten 1.2 gune normale donup odeme cekildi diye yaziyor.benim sordugum yardimin durumu olan bolumu kaldirmislar .sanirim sistemsel bir sorun

Arkadaşlar Engellilere 1100 tl verilecek mi ?verilmiyorsa biz insan değil miyiz suçumuz engellimi olmak 2020 nisanda 1000 tl verdiler okadar yıl 2021 mayıs hala 1100 tl Cumhurbaşkanı bakan dediği halde vermiyorlar.Emekliye dul yetime bayram için 1100 tl veriliyor bize yok çünkü biz engelliyiz.cimere yazın arayın arkadaşlar bakanlık sayfa instagram yazın 144 arayan varsa söylesin 1100 tl alan varsa yazsın bilelim

Arkadaslar birsey soracagim.bana mesaj gelmisti 1100 tl eve getirecekler.henuz gelmedi.ptt kurum odemelerine e devletten girdigimde hem bu 1100 hemde kasim 2020 de bana biz bize yeteriz kampayasindan 1000 tl oldugunu gordum.bu ikisini birden alabilecekmiyim.bilgisi olan varmi

Derbeder_55

Aa evet bendede yok 2 gündür okadar sacma iş yaptilarki çorbaya çevirdilee herseyi buda ondan kaynaklidr

1100 tl engellilere yok

1.100 tl 2022 maaş alana vermiyormuş o yüzden konuyu açtım almayanlara veriliyor

Üst Alt