Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle ikinci kez sosyal yardım dağıtılacakmış | 2021

17 mayis başvuru tarihi gıda yardımı 5 gündür 1 tl teslim edilebilir yazıyor. acaba değişir mi? ben nakdi başvurmuştum

hiç bir geliri olmıyan fakir kişiler 3 defa 1000tl aldılar mı ? alanlar varsa lütfen yazsın bir en son 1100 tl olmuş bugün kaymakamlıktaydım kaymakamlıktan verilmiyor dediler

ben 2022 maaşı alıyom geçen sene 1000 tlyi eve getirmişlerdi şimdi hiç alamadım kime verdiler bu 1100 tlyi bunlar seçim zamanı geldiğinde 8 milyon engelliden çok oy beklerler d

1 haftadır 1 tl teslim edilebilir yazıyor du bugünde 1 TL gitmiş sadece teslim edilebilir yazıyor Hadi hayırlısı

İsmail7363

Neyi öyle demesin yapacağı yardımı kendileri söyledi 2 milyon haneye 1100 tl pandemi yardımı yapılacak dedi nerde, söyleneli nerdeyse 1 ay oldu nerde, bu yardım diye sorunca hemen allah devlete millete zeval vermesin ne alaka ,ozaman 5 li mutahitte bunda şükür deseler ya vergi borçları afolmasydi onlarda buna şükür deseydi ya
Hemen beka meselesine bağlamayın be

Son düzenleme:
basari

Valla kardeşim gözlerin görmediği halde sana iş vermişiz dediler bunlar 1 parti,2022 masında hane geliri kıstası geldi çok kişinin maşı kesildi bunlar 1.parti balthazar formulu geldi bunlar 1.parti eskiden 2022 hakti bunlar yardim kapsamina aldi bunlar 1.parti sudan sebeplerle engelli maaşları emekli maaşları kesildi yine bunlar 1. Parti hiç senin dediğin gibi olacağını düşünmüyorum oy beklemenin ötesinde yine 1.parti olacaklar
Yanı elinden hakların birer birer alınıyor bunlar yine 1.parti

kılıçdaroğlu gibi muhalefet yapamayan adamlar oldukça dediğin gibi 1. parti olurlar gene

basari iyi muhalefet yapanları da ya cezaevine yollamış durumda ya da şiddet korku tehdit ile sindirmiş. Bizim ülkemiz de öyle bi kesim var ki tayip=Peygamber olarak görüyorlar. İşte o kitle yüzünden hep 1. parti oluyor bu katil uyuşturucu baronu mafya akp.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim ben an-ki şartlara imkanlara bakarım eskiden böyle miydi 3 ayda bir alırdın paranı doğrumu şimdi her ay alıyorsun en azından cemde her ay paran var sağlık konusunu hiç tartışmıyorum bile herşey ortada

birde ücretsiz araba kartları (akbil ) Türkiye içerisinde geçse

kardeşlerim..gidenyıl...1000tl...aldık...şimdi...haziziran...4...5..hesaplara...1100tl....yatar

yutupdan...arkaşlar...söylüyor

Yok öyle bir şey ya bitti gitti o 1100tl muhabbeti
Diğer arkadaşta dalga geçiyor galiba bizimle

basari
Ben engelli maaşı almıyorum. Geçen sene babam aldı. Bu sene bana verdiler. Sanırım yeşilkartlı ve sigortası olmayan kişilere verdiler.

Losdy

Çok haklısın resmen dalga geçiyor, herzaman oduğu gibi milletin ağzına bir parmak bal sürtmek istediler baktılar arıların yaptığı petekler boş balı da dağıtamadılar aldım diyen engelli arkadaş ya dalga geçiyor ya birisinin trollugunu nü yapiyor

Ben daha 1100 tl pandemi yardımı alan engelli duymadım birçok platformda baktım birkaç kişi aldı ise bilmiyorum

İsmail7363

Sağlık konusunu hiç tarışma bencede eskiye döndük artık bir ultrason çekimine 2 ay sonraya gün veriyorlar oda bin nazla çok iyi yerlere geldik sağlıkta dimi şimdi sen dersin pandemi ama özel hastanede parayı yatır hemen çekiyorlar özelde pandemi yokmu .hematoloji ye randevu almaya ugrasiyiyorum 1 aydır alamadim hastanede çalışan buldum da randevuyu o aldi sağlıkta ne kadar iyi yerlerdeyiz degilmi ,bir kan tahlilim var kit yok diyor ,git özelde yaptır diyor o kan tahlilini ,sağlıkta nekadar iyii yerdeyiz degilmi

bu sosyal yardım 50 sefer para dağıttı bize 1 kuruş bile düşmedi nalet olsun Allah kajretsin ....

1000 TL pande mı yardımı alanlar 1100 TL yardımdan faydalanacak mı devlet verilecek diyor kaç gün geçti hâlâ para yatmadı hesaplara acaba yatar mı bilgisi olan mesaj atsın bizde ona göre yol izleyelim teşekkürler arkadaşlar

Tam kapanma öncesi verilecek dediler kaç gün geçti hala bir ses çıkmadı anlamadım e devlette birşey görünmez oldu verilip verilmediğini kimse birşey demiyor alacakmiyiz almayacak miyiz kafa karışıklığı sürüyor sadece kimse net birşey demiyor

@Slckag! bir bardak su iç kimseye verilmedi hiç bir engelli almadı 😔

Üst Alt