Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Salgın nedeniyle sosyal yardım dağıtılacakmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar, 1-2-3 fazlarda sosyal yardım alıp da , şuan da e devlette pandemi sosyal yardım ön başvurusu yeniden değerlendirme de yazan var mı? benim önceden onaylandı yazıyordu paranın ptt yada banka hesabına yatacağından bahsediliyordu ve mayıs ayında 1000 lirayı hesabımdan çektim. bugün baktığımda değerlendirmede diye yazıyor. aklıma acaba yeniden yardım mı edilecek diye geldi. internette gördüğüm bir haberi de aynı şekilde alıntılayıp buraya ekledim doğruluk payı nedir?

[FONT="Lato"]1000 TL Pandemi Sosyal Destek Yardımı Başvuruları Sürüyor! 3.Faz ve 4.Faz Kurban Bayramı Öncesi E Devlet Başvuru Ekranı Linki! Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi kapsamında Pandemi döneminde Aile ve Çalışma Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından dar gelirli ailelere 1000 TL sosyal destek parası ödemesi yapılmıştı. Toplamda 3 faz olarak dağıtılan yardımlardan milyonlarca kişi yararlanmış, pek çok aile bin lira yardım parası almaya hak kazanmıştı. Ramazan Bayramı öncesi dağıtılan bu yardımlardan ekonomide istenen toplanmanın henüz elde edilememiş olması nedeni ile 4.faz pandemi sosyal yardım başvuru ekranı üzerinden yine bin liralık yardım parası ödemesi yapılması bekleniyor. 1000 TL pandemi yardımı sosyal destek parası için TC kimlik numarasına göre başvuru tarihleri ve e devlet 1000 TL yardım başvurusu ekranı haberimizde.. 09 Temmuz 2020 Perşembe 19:50[/FONT]

[FONT="Lato"]Haberin Tamamı İçin: [/FONT]
https://www.emlak365.com/ekonomi/10...-yardimi-basvurulari-suruyor-3faz-h33192.html

[FONT="Lato"]Emlak 365 | Emlak Haberleri[/FONT]

Bin liralık yardım tekrar yattı

Arkadaşlar, 3. Fazda 1000 lira almıştım. Bu gün hesabıma tekrar 1000 lira yatmış.umarım herkese yatmıştır.

seyhansonay tekrar başvurumu yaptınız . Durumunuz nedir maddi olarak yani evde bakım filan alıyormusun yada engelli aylığımı alıyorsun detayları tam verirsen bize de faydası olur . Ben evde bakım maaşı alıyorum . 3 fazda bende 1000 lira aldım . Tekrar verirler mi ?

1.2.3 fazda alanlara bin lira tekrar pandemi yardimi yatirilmis hesaplarinizi kontrol edin arkadaslar biz elden almistik bize varmi yokmu bilmiyorum 300 lira gida yardimi verildi gecen hafta o yuzden buyuk ihtimalle yoktur bende ama alan cok umarim burdan alanlarda olur

1.fazda almistik ama dun gece pttye sordum yoktu herkese verilmemis duzeltiyim

seyhansonay emekli bayram ikramiyesidir belki 1000 lira verdiyse bayram öncesi bi hesabına bakarmısın ne ödemesi yazıyor

eyvallah hangi bankadan aldınız gıda yardımını benimde var şu an edevlette teslim edildi yazıyor ama daha biz parayı çekmedik

Arkadaslar alanlar detayli yazabilirlermi son yatan 1000 lira e devlette ne olarak görünüo

Nisan ayında başvurdum. Hiç bir şey alamadım. Acaba bende ne gördüler ? gerçekten merak ediyorum...

P_A_L_A
Çay demle çık balkona keyfi çıkar ☺
Takma boşver usta

eyvallah hagi bankadan çektin gıda yardımını yazarmısın
Ya normalde 4 5 gun surdu teslim edilebilir dedigi halde pttye gittim cekemedim sosyal yardima sordum telefonunuza mesaj gelince cekiceksiniz dediler sizinde Telefonunuza sosyal yardimdan mesaj gelicek odemeniz hazir surdan cekebilirsiniz diye bana persembe gunu ogleden sonra mesailer bitince geldi mesaj ptt subelerinden cekebilirsiniz diye sali gunu cekicem pttden

seyhansonay
Arkadaşım sitenin adı engelliler biz burada 2022 evde bakım ve v g müdürlüğünden aylık alanlar ın durumunu değerlendiriyoruz evde bakım almıyorsun 2022 almıyorsun engelli de değilsin sanırım. Ben 2, kez 1000 tl aldım diye kafa karıştırıyorsun hangi satütü de verdiler size 1000 tl yardımı işsizikten mi ikramiyemi ?

@Barda5, burası kamuya açık bir internet sitesi ayrıca buraya dün üye olmadım.(
[FONT=Tahoma][FONT=Tahoma]Üyelik Tarihi 18.09-2008

[/FONT]

[/FONT]
engelli annem sayesinde bir engelli yakını olarak 2008 tarihinde üye olmuşum. yani 12 yıllık sitenin üyesiyim. kimsenin kafasını karıştırmak için burada değilim herkes sosyal yardım engelli yardımı yada evde bakım parası duyurularını paylaştığı bir site olduğundan bende yapılan yardımı paylaştım, insanlar bilgilensin araştırsın gerekirse hakkını arasın anlamında. herkes her şeyi bilecekse bu tarz paylaşım sitelerine ne gerek var. bana yapılan yardımın hangi yardım olduğunu yazmıştım eğer yazdıklarımı okursan sende görürüsün.
isterseniz arkadaşlar bugünkü haberi buraya atıyorum.Bakan Selçuk duyurdu! 1,2 milyon haneye 1000'er TL verildi

[FONT=PT Sans]EKONOMİHABERLERİ |01.08.2020 11:51 |Son Güncelleme 01.08.2020 12:08
[FONT=PT Sans]Devlet-millet el ele vererek, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından etkilenen vatandaşlara destek olmaya devam edildiğini, yardımların ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırıldığını kaydeden Selçuk, "1,2 milyon ihtiyaç sahibi haneye 1000'er lira nakdi destek verdik. Kampanya kapsamında toplanan miktarın kalanını da ihtiyaç sahibi hanelere ulaştırmaya devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.[/FONT]

[/FONT]

@seyhansonay
Siz sanırım sosyal yardım adı altında il veya ilçe Sosyal Yardım ve dayanışma vakfından aldınız ben 1, ve 2, faz dışında 2022 ve vgm alyığı alanlardan 2, kez 1000 tl yardım aldığını duymadım şanslısınız size 2 kez vermişler

1, ve 2, faz dışında 2 . kez 1000 tl salgın nedeniyle yardım alan 2022 veya Vakıflar genel Müd. den maaş alan arkadaşlar var mı ? yazarsanız sevinirim

https://www.haberturk.com/1000-tl-pa...apilir-2762832[FONT=sans-serif] bugünkü haber[/FONT]
[FONT=sans-serif]Dikkat Alamayacak olanlar[/FONT]
[FONT=sans-serif]Pandemi Sosyal Destek Programı Faz 1 ve Faz 2 kapsamında verilen 1000 TL lik nakdi destekten faydalanmış olanlar,[/FONT]
[FONT=sans-serif]5510 sayılı Kanunun 4/a maddesi kapsamındaki kamu işçileri,[/FONT]
[FONT=sans-serif]5510 sayılı Kanunun 4/c maddesi kapsamındaki memurlar,[/FONT]
[FONT=sans-serif]Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)ndan gelir veya aylık alanlar (emekliler),[/FONT]
[FONT=sans-serif]İŞKUR İşsizlik Ödeneğinden faydalananlar,[/FONT]
[FONT=sans-serif]İŞKUR Kısa Çalışma Ödeneğinden faydalananlar[/FONT]

Arkadaslar bugun bir tanidik sydv gitti evet varms tekrar 1000 tl yardm ama bir liste yapmslar en cok ihtiyaci olanlari tespit etmisler

Yarın kronik engellilere sosyal yardımlaşma ödeme yapacakmış yanlış anlamadiysam. Kimleri kapsıyor acaba ?

Bugun ptt de Bi yorgunluk vardı. Sosyal kartımı taktım 1000 TL yatmış

Kronik kalp hastasıyım sürekli raporum var 1000 TL yatmış bilginiz olsun.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ağır engelli psikiyatri hastasıyım şizoaffektif Yüzde 80 hesabımı kontrol ettim benim hesaba yatmamış sebebi ne olabilir arkadaşlar raporum sürekli

Bizimde kronik engelli raporumuz var ve bizede yatmadi 28 Ağustos a kadar surecegi belirtiliyor,belki dogum tarihine gore yatiriliyordur.

Arkadaslar bu bekledgniz 1000 lira hic yardm almayanlar icin olanmi aklim karsti iyce

PTT çağrı merkezini aradım yatmamış alo 144 dü aradım sistem yok dedi. Ağır engellilerin alacak bu 1000 TL yardımı

Yüzde 85 ağır engelli raporum var
Biraz önce atm ye gitti kardeşim yatmamış..
Bu yardım bizi kapsamıyor belliki

Yine dagitiliyormus bizim komsuya ikinci kez geldi ama bize yok sanirim engellilere yok demekki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt