Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Samsun Mavi Işıklar Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan var mı?

Konular
32
Reaksiyonlar
0
Samsun dakı mavı ısıklar rehabılıtasyon merkezınde daha once ıkamet eden var mı? Temızlıgı konusunda cok cıddı sıkayetler var çarşaflar, yatak, yemekler ..

Ay basın da gidip gireceğim bilgi verdim sana

Gidip kalan kimse yok mu.Ortamı nasıl fiyatlar ne durumda.

ben kızımla gittim biz çok beğendik.su delisi olduğumuz için havuzdan başka gözümüz bişi görmedi.odalar güzel.sivrisinek çok odada.fiyatlar uygundu o zaman.hatta bizim yol paramız konaklamadan daha çok tutmuştu.:)

yemekler öle otel gibi açık büfe falan diil.kendi iseğine göre alamıyorsun.engelliye uygun.odada ve havuz başında sigara içemiyorsun.sevgilimle başbaşa bi tatil yaşayayım dersen almıyorlar.evli olman lazım.hatta bu gözlemlerimi onlarla paylaşmıştım.saçma bulmuştum uygulamayı.valla kızımla çok eğlenmiştik.şehir turu yaptırıyorlar.amazon kadınları şehrini,bile gezmiştik.biz güzel baktık güzel gördük tadını çıkarmaya çalıştık.:).evet ortam buydu.şimdi koşullar değiştiyse bilemem.

bende yaklaşık bir ay kadar önce gittim,
delal in söylediklerine katılıyorum, sivrisinekleri azaltmışlar, odalar rahat..tv, klima, buzdolabı var.

Deniz için kamp dışına çıkmak gerekiyordu, havuz her türlü engelliye uygun, derinlik 1.50 m civarındaydı sanıyorum

uzaktan gelecekler, farklı alternatifleri varsa aynı konfora sahip yakın yerler tercih edebilir. fiyatı çok uygun, yemek tabldot şeklinde, yemek dışında çay kahve kendi imkanlarınızla sınırlı, alkol bildiğim kadarıyla yasak

söz açılmışken yeni organizasyonlar, ve bu türlü uygun kamplar hakkında güncel bilgileri derli toplu nasıl takip ederiz,
konu ile ilgili farklı başlıklar açılmış, kamp/tatil imkanları güncellenmemiş..

Arkadaşlar başlıkta rehabilitasyon merkezi yazıyor. Ama farklı biseyden bahsediliyor .biraz açabilirmisiniz konuyu anlayamadım? Yatılı kalınan bir yermi?

bende merak ettim başlıkla anlatılanlar fazla uyuşmuyor. bilen biri açıklarsa seviniriz.

Üst Alt