Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sanal balo

_DELAL_

Aktif Üye
Konular
52
Reaksiyonlar
0
odada kızlar kendi aralarında konuşuyorlardı balodan falan ,merak ettim" balo nerde "dedim sabi" burda" dedi .şaka yapmış.ama benim kafada ampuller yandı.evettttt neden olmasındı.bu oda evden hiç çıkamayan arkadaşlarımız için tek sosyal alan,paylaşım yeri.baloyu reel ortamda yapabiliriz ama o arkadaşlar yine gelemeyecek.ölese en mantıklısı sanal baloyu yine bu odada yapmak.hem ayrıca hergünümüz rutin olmaya başlıyor sürekli girdiğimiz zaman .neden bu odanın bir gecesi anlam kazanmasın ,neden hep beraber eğlenmeyelim,neden herkes o geceye mahsus özel hazırlık yapmasın.o geceye özel bişiler yapalım arkadaşlar.tüm camlar açılsın,açmak istemeyenler maske taksın maskeli balo olsun .içki içmek isteyen içsin ,isteyen cicilerini giysin makyajını yapsın.müzikler çalınsın ,sanal süsler ,havai fişekler atılsın.isteyen ego yapmadan istediğiyle dansetsin.sabaha kadar burda olalım.hayalperest degilim ama düşünsel boyutuna inanıyorum çoğu şeyin.araştırdım böle bişi daha önce yapılmışmı diye estanbul diye bir site sadece düşünce yoluyla yapılmasını önermiş ,yani herşey hayali.bülent bey buna ne der bilmiyorum ,ama olmayacak bişi olmadığını düşünmüyorum.pcden çok iyi anlayan arkadaşlarda yardım eder bence .yardımlaşarak çok güzel bişi ortaya çıkacağına inanıyorum.lütfen görüşlerinizi yazarmısınız arkadaşlar.önerilerinizi bekliyorum .

ÇOKMU UÇUK BİŞİ ÖNERDİM NEDEN KİMSE DÜŞÜNCESİNİ YAZMIYOR

merhaba _delal_ nasılsın
senın yazılarını takıp ediyorum aslında bende o baloya gelmek isterim

GMMUSA BİLİYORUM.APTAL OLMAKTANSA KIRIK OLMAK İYİDİR.Kİ Kİ Kİ

Üst Alt