Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Savaşçı anneler..

hüseyin19

Üye
Konular
165
Reaksiyonlar
0
ele%C5%9Ftirmen-berrin-sava%C5%9Fc%C4%B1.jpg

Herkes annesini sever.Anne evin vazgeçilmez demirbaşı. Zor zamanların yılmaz savaşçısı. Bazen bir aşçı,bazen öğretmen,bazen iki ayaklı banka,bazen psikolog,bazen doktor bazen de insan hakları savunucusu.(.babaya karşı bizi..)

Allah cenneti sermiş ayakları altına. Anne rızası Allah rızası demişler. Veysel Karani'yi Allah dostu yapan anne duasıdır. Anne duası alan sırtı yere gelmez.Öpülesi ayakları olan annelerin bir de görünmez silahları vardır.

Bana bak..! sen hiç yüzünde 36 numara gördün mü?
:eek:

İnatçılık yapan, söz anlamayan evladın en korkulu rüyası. Saatte 150 km hızla giden, hedefi hiç şaşırmayan,yükte hafif,pahada ağır bir yola getirme silahı.:p.Hedefe yol alırken havada bir kaç takla atan, değdiğinde kurbanda şok etkisi yaratan anne silahı..:eek:

Kurban inanamamıştır o çok sevdiği annenin 36 numaralı terliğin sırtına sırrakk..diye yapışmasına..:eek:

Anneler savaşçıdır..
Barış savaşçıları..Kötülüğe karşı evlatların korurlar. Kirlere,cehalete,düzensizliğe, açlığa savaş açarlar..Kim ne derse desin; eğitim evde anne terliğiyle başlar..Bu terlik ilerde bir çok kötü alışanlığı yok eden konvansiyonel bir silahtır ve bu silah Hiroşima ve Negasaki'ye atılan atom bombasından daha etkilidir. O bombalar yüzlerce insanı yok etti ama anne terliği öyle bir güce sahip ki değdiği yerde insanlık yeşerdi.

Anneler yaşatmak için savşırlar..Mermileri sözleri,silahları terlikleridir. Bir de kalkanları vardır...duaları..
Ana okulu bu olsa gerek..:p

Siz hiç o öpülesi terliklerden yediniz mi?.:):eek::D

hüseyin19

Harika.!!! Şimdi annemin neden terliğe sarıldığını anladım. :confused::eek:hiç düşünmemiştim.farlı bir yaklaşım teşekkürler kardeş.yine fark yaratan bir yazı yazmışsın.Çok beğendim.

resimdeki anne jackie cahn ın annesi gibi duruyo valla

gerçekten anne hakkı ödenmez.gönüllü melekler.Annesi yaşayanlara ne mutlu...!

arif35
o kutsal terliklerden yiyenlerden olmak ilerde kötek yemekten iyidir..:p

Son düzenleme:
resme gelince daha iyi bir resim bulamadım. Anne yavrusunu korumak için kung fu öğreniyor fena mı...:p

bu çift de şimdiden koruma teknikleri öğreniyorlar..

e1816868-e45a-4d6e-926a-940c018bf1e4.jpg

bu forumda annelerin kıymetini bilmeyen yoktur bence..

koruyucu-anne-sevgisi-onu-hayata-dondurdu_o.jpg

beş haftalık yavru annesininin şefkatli ellerinde..

101124-Maymun2.jpg

ana gibi yar olmaz bağdat gibi diyar olmaz. Dillere destan Bağdat bile ortada kalmadı .Annelerimiz her daim yanımızda :eek:

öpülesi terliklerden hiç yedimmi hatırlamıyorum ama öpülesi bakışlarıyla bana ve kardeşlerime öyle bir ayar çekmişki hala elhamdilillah o ayarda yuvarlanıp gidiyoruz:)

yasemin sena..

sen annelerin başka bir silahından bahsettin ben unuttum evet o herşeyi anlatan bakışlar.eğitmenin en acısız yolu.

bağdat harab oldu.anaların yüreği kebab oldu..:( saddam beyinsizi yüzünden.

yasemin sena;bt9304' Alıntı:
öpülesi terliklerden hiç yedimmi hatırlamıyorum ama öpülesi bakışlarıyla bana ve kardeşlerime öyle bir ayar çekmişki hala elhamdilillah o ayarda yuvarlanıp gidiyoruz:)
buradaki bakışlar bana şunu anımsattl kılıç yarası iyilesir,dil yarasi iyilesmez .bi iki tokat atsa acısı gecer ama o bakışlar tonlanca agırlıktatır aslında annenin içide sızlar içten içe ama daha sonraki yasamımızda aynı hataya düşmemizi saglar

annelerin her türlü davranışı güzeldir ya.. zamanla anlaşılıyor veli

689854065801.jpg

evlat hamalı anneler
9 ay karnında,ömür boyu kalbinde her duada dilinde evladını taşıyan tek canlı..

konu_876.jpg

izle süper..

Ohoo..sadece terlik mi,süpürgeyi de,faraşı da,oklavayı da unutmamak lazım:eek:Neyseki değdikleri yerde pembeli,kırmızılı güller bitiyordu amma canımızın acısını yine anacığımızın kucağı kesiyordu:)Ahh o günler geri gelse keşke...

Üst Alt