Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sedef veya egzema gittikçe çoğalıyor. Ne yapabilirim?

kanarya57

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Agir sanayide toz kursun kimyasal madeler ile uretim yapilan fabrikada 10 yildir calisiyorum dizlerimde kollarimda orta derece sedef var ve gitikce cogaliyor ne yapabilirim konuyla ilgili fikri olabilen arkadslar bilgi verebilirse sevinirim tesekkurler

Cildiye uzmanina görunun acil olarak.

annemde egzama vardı yıllarca geçmedi dove marka klasik beyaz sabununu kullandı zamanla düzeldi ve geçti tabi ilaçlarını da kullandı.
diğer sıvı sabunlar ve ya kimyasal içeren maddeleri cildine değdirmemeye çalıştı. geçmiş olsun. acil şifalar

Kıdemli sedefli olarak son yıllardada sedef artritli idim. idim diyorum cünkü gaps diyetiyle basladıgım beslenme değişikliğim mikrobiyota diye bir organın varlıgının keşfedilmesiyle farkındalıgımın artması sevgili doktor arkadaşlarımın destekleriyle birlikte aştım.. Tüm iş bagırsak floramızı toparlayabilmekte ve sonrası kendiliğinden toparlanıveriyor. D vitamini sentezi problemi yaşadıgımız için d vitaminini destek almamız gerekiyor. tüm kullandıgım kemoterapi ilaçlarına ve kortikostreoidlere byyy dedim. arada diyeti bozarsam agrılarım nüksediyor bende arada dr un veriği agrıkesici alıyorum o kadar. lezyon yok :)

Üst Alt