Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şeker hastasıyım. Kullandığım insülin iğnesi işe yaramıyor. Başka marka..?

BUYUKADALIM34

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Mrb arkadaşlar şeker hastasıyım şekerim bir türlü acken bile 250 den aşşagı düşmüyor insülünde kullanıyorum ama fayda etmiyor sanırım kullandıgım insülün fayda etmiyor sabah 20 ünite akşamları 10 üniye vuruyorum nova flex isimli marka başka insülün bana fayda verirmi yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşım burdan böyle sorular sorma doktora git takip edil şeker hastalarının kronik sorunu bu zaten mecburen ömür boyu mahkumuz ne yapalım tarçın iç düzenliyormuş insülini bırakma çabuk etkili insülinler var onlar düşürür ama mutlaka doktorunun vermesi lazım böyle burdan olmaz bu işler bende diabetim ama başka bişi sorsan okey ama

Dogru cevabi en iyi doktor verir doktora gitmelisin ve sunuda diyeyim Sorun kullandigin insilun markasinda degil ben lantus ve novorapid kulaniyorum banada fayda saglamiyordu! Fakat kullandigin dozla alakali doktora gittim tahlil yaptı yuksek cikti dozu arttirdi 1 hafta olc gel dedi olcumleride kagida not ettim baktiki yuksek yine arttirdi o sekilde suan sabah, oglen, aksam, ve gece olmak uzere gunde 4 kere 30'ar doz vuruyorum ve hala 200 uzerinde daha önce 300 den düşmüyor du yani kisacasi doktora git giderkende en az 3 gunluk evde seker olcum değerlerini götür doktorun doz ayarlamasi yapacaktir.

hangi insilün zayıflatır

selam arkadaşlar,hangi insilün markası kilo verdiriyor çevremde benim gibi şeker hastaları arkadaşlarım var hepsi zayıf fakat ben insilün kullanıyorum novarapit flekspen kullanıyorum kullanmadan önçe kilom sabiti 1 yılda 8 kılo aldım.şeker hastaları olan kişilere sorduğumda değişik insilün markaları söylediler yardımçı olurmusunuz tabiki dr danışmadan kullanamam tşkrler

Üst Alt