Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şeker komasına girdiği için komada şuuru yarı açık halde olan annemin iyileşmesi..?

oguzhancavdar

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
merhaba arkadaşlar benim annem bugün 15:09 da şeker komasına girdi reçel verdim kendindeydi konuşuyordu sonra yatağa yatırdım bunu filan al dedi bana şuuru yerindeydi sonra gittim geldim düşmüş burnu kanıyordu kaldırdım yine geçmiş kendinden reçel yedirdim geldi biraz kendine ismimi filan sordum bilyiordu ambulansı aradım direk ambulans geldi gittim ambulansı karşılamaya o sıradada komşumuz duruyordu annemin yanında geldiğimde annemin gözleri baya bi şişmeye başlamıştı sonra nefes alamadı hemşireler filan hemen müdale etti iğne filan vurdular damar yolunu açtılar şuanda yoğun bakımda yarı şuuru açıkmış iyleşirmi yarında emar çekiceklermiş tomografi sonucunda beyinde hasar yok diyiyolar kendine 5 dakkalık gelmiş kusmuş sizce iyleşirmi iyleşirse nekadar sürede iyleşir şuanda uyuyor

Allah tez vakitte şifasini versin. Geçmiş olsun

Allah acil şifalar versin çok geçmiş olsun

Kardeşim öncelikle gecmiş olsun annen anlaşılan hipoglisemiye girmiş anneniz tıp 2 diabetlimidir ?

BİRDE HİPERGLİSEMİ VAR ANLATTIGIN KADARIYLA BUNU CIKARDIM BENDE 23 YILDIR DİABETLİYİM VE YAKLASIK 5 YIL EĞİTİM ALDIM KAMPLARA KATILDIM

arkadaşlar çok saolun annem uyandı ve herhangi bi hafıza kaybı yok sadece kafasında anlayamadığı düşünce kalmış göz bebekleri büyümüş hepimizi tanıyo ama dağa yoğun bakımdan çıkarmadılar gün geçtikçe dağa iyi olucak ALLAH izin verirse bazen böyle bi yere boş boş bakıyomuş ama bilinci yarı açıkmış

şekeri ve tansiyonu bi anda düşmüş

Üst Alt