Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sen Cennete Giderken, Ben Sensizliğin Cehennemlerine Düştüm

ahmet_hoca

Yeni Üye
Konular
47
Reaksiyonlar
0

Yorulmuş ve oturmuştun duvar dibine. Artık gitmeliyim dedin, ağır ve yorucu bir yoldan gelmiş ve son menziline ulaşmış bir yüzle. Ben sana bakarken suya yazılan bir yazıya bakıyor gibiydim. Sanki bir duman misali ellerimden kayıyordun. Ben ne kadar tutmak istesemde tutamayacağımı bilmenin sıkıntısını yüreğimde duyuyrdum. Önce yavaşça gözlerini kapadın ve avucumdaki elin bir serçe yüreği misali kasıldı kaldı. Gözlerimden akan yaşlarla seni izlerken gözlerini tekrardan açtın ve yolun sonu dedin. Ne kadarda kolay söyledin. Benim kalbimi yerinden söken o dikenli teller senin dudaklarını kanatamadı bile. Kanatsa bile dudaklarında kan kalmamıştı ki.
Ben yolun sonuna hazır değildim. Sen gözlerindeki yaşlarla bu yolun sonunu istemediğini haykırıyordun. Dilin her iki yüreğinde tersine konuşuyor ve bu yolun bitişinde kurtuluş var diyordu. Dilin ne derse desin gözlerin onu yalanlarcasına bakarken yüreğin tüm sessizliğiyle hayııırrrrrrrrrr diye haykırıyordu. Ve canhıraş feryatlar arasında sen gidiyordun. Ardından bakarken giden bir günün nasıl geri döneceğinden ümitsizsem seninde dönüşünden ümitsiz öylece bakakaldım. Ellerimi uzattım ama tutamayacak şekilde gitmiştin sen. " Seni sevmiyorum ve hiç sevmedim " demiştin giderken. Ben seni çok sevdim ve seviyorum.
İşte geldim ve karşına oturuyorum. Sen hiç yattığın yerden hareketlenmiyorsun. Ben geldim hani eskiden adımla bile heyecanlanırdın. Sana en sevdiğin çiçekleri getirdim. Almayacaksın değilmi? Bu kadar soğuk bakma bana. Yüzün ve ellerin ne kaar soğuk olursa olsun ben kalbinin sıcaklığıyla ısınıyorum. Cevap vermeyeceksin değilmi? Tamam sen bilirsin. Ama şunu unutmaki ben seni yaşadığım sürece seveceğim ve ben yaşadıkça sende benimle yaşayacaksın.
Birgün bende cehennemlerden çıkıp yanına geleceğim. Gözlerinin pınarlarında ve yüreğinin cennetinde bana bir yer ayır olurmu? Dünyada ve ahirette cennetim sensin ve bende birgün beden zindanından çıkıp sana kavuşacağım. Seni seviyorum cennet meleği. VArlığın cennetin ve yokluğun cehennemim. Ölüm bizi ayıramaz ve biz hiç ayrılmayacağız...
12.01.2012 ahmet_hoca

:( Kaleminize , yüreğinize sağlık, okadar içtenlikle yazmışsınızki bu yazıyı, şu an işeyerindeyim kendimi gözyaşlarına boğulmamak için zor tutuyorum.

_Songül_;bt9081' Alıntı:
:( Kaleminize , yüreğinize sağlık, okadar içtenlikle yazmışsınızki bu yazıyı, şu an işyerindeyim kendimi gözyaşlarına boğulmamak için zor tutuyorum.

Beğenmenize sevindim. Sizi ağlatmak istemezdim. Yorum için teşekkürler

cok güzel bir yazi etkilenmemek elde degil Allah (c.c.) sabir versin

güzel bir anlatım.......hüzünlenmemek elde değil........:(:(:(

Gurbetli;bt9095' Alıntı:
cok güzel bir yazi etkilenmemek elde degil Allah (c.c.) sabir versin

Teşekkür ederim

Allah tüm sevenlerini ve sevdiklerini kaybedenlere sabırlar versin amin...

yasemin sena;bt9100' Alıntı:
güzel bir anlatım.......hüzünlenmemek elde değil........:(:(:(

Su nasıl ki hayatın olmazsa olmazı ise hüzün de bana göre yüreğin kendini kaybetmeden yaşaması için olmazsa olmazı...

tek kelimeyle harika ve çok duygulu...

siteye her girişimde tekrar tekrar okuyorum.gerçekten harika bir yazı...

duygularımıza sözcü olan kalbinize sağlık

nuray_34;bt13348' Alıntı:
duygularımıza sözcü olan kalbinize sağlık

Sizlerinde zamanınıza ve gözlerinize sağlık. Beğenmenize sevindim. Teşekkür ederim.

Üst Alt