Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sen gittin, herşey bitti!

asi_ceren

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Seni tanıdığımda daha onsekiz yaşındaydım.....Gözümü açtım ve sadece seni görmüştüm.....Çok seviyordum seni..Uğrunda ölecek kadar.....Bir insan sadece masallarda böyle büyük sevilir sanmıştım....Bir rüya gibi yaşadık yaşadık ve bitti...Belkide benim durumum engeldi birlikte olmamıza.....Ben çok güçlüydüm ama sen beni taşıyacak kadar güçlü değildin.....ve gittin......yıllar geçti evlendin bir kızın oldu birlikte kurduğumuz hayalleri sen bir başkasıyla gerçekleştirdin....Kızımızın adını bile çaldın.....Bunu duyduğumda okadar kötü oldumki.....Kaç gece ağladım sabaha kadar bilemezsin ve aslada bilemeyeceksin......Yıllar geçti koskoca on yıl geçti ama ben seni hala unutmadım....Hala KIRAÇ'ın şarkısını dinlediğimde seni anıyorum aynı sızıyla....Yıllar geçti yollar geçti ömrümden birtek sen geçmedim....Ve yıllar sonra hala tıkanıyorsa yüreğim.........Öyle işte sen gittin herşey gitti...Masumluğum, hayallerim, umutlarım ve ben kimseye güvenemedim kimseyi sevemedim...........

Ama çok isterddim senin yaranı sarıcak benim hastalığıma iyi gelcek bir yar, bir arkadaş, bir dost........Oda kısmet artık.......

Üst Alt