Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sen Tanrının Yanındasın ANNE

sevginehri1983

Yeni Üye
Konular
72
Reaksiyonlar
0
[FONT=Arial]YıkıLan hayatımı [/FONT][FONT=Arial]Yeniden kuramadım ANNE [/FONT][FONT=Arial]KırdıLar kanatLarımı [/FONT][FONT=Arial]ANNE [/FONT][FONT=Arial]MuttLu oLmadım ah ben [/FONT][FONT=Arial]ANNE [/FONT][FONT=Arial]Sanma soLar bir gün bu hasret [/FONT][FONT=Arial]Sanma açar bana başka gelecek [/FONT][FONT=Arial]Hayat oLmuş geceLerdeyim [/FONT][FONT=Arial]Dön diye bekLedigim her günümdeyim [/FONT][FONT=Arial]Gittigin günden beri [/FONT][FONT=Arial]ÖyLe günahkarım [/FONT][FONT=Arial]Sen [/FONT]ANNE [FONT=Arial]tanrının yanındasın [/FONT][FONT=Arial]SöyLe beni affetsin [/FONT]ANNE [FONT=Arial]Ne zaman aynaya baksam [/FONT][FONT=Arial]Gözlerim yaşLanır [/FONT]ANNE [FONT=Arial]Sim siyah saçLarımda [/FONT][FONT=Arial]Siyah bir teL bulamadım [/FONT]ANNE

Başınız sağolsun. Allah cennette kavuştursun inşallah... Yalnız mümkünse tanrı kelimesi yerine Allah'ın yanındasın deseniz daha güzel olmaz mı?

Kuran-ı Kerim,de ALLAH,ın İsimLerimden Biride Tanrıdır Tanrı Demek Günah DegiL

Üst Alt