Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Servikal distoni tedavisi için akupunktur deneyimleriniz var mı?

ysr

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar ,servikal distoni hastası olup akupunktur yaptırdıysanız deneyimlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.kaç seans yaptirdiniz ve ne tür işlemlerden geçtiniz

Ben 25 seans yaptirdim
Ancak servikal distoniye hiç faydası olmadi. Ayrıca 4 seans proloterapi ve 3 seans ta manuel terapi uygulandı. Kasılmalarım daha da artti. Şuan bitoks yaptirdim. Bugun 3. Gun ama bunda da kasilmalar arttı. Dr 1 haftada iyilesme baslar dedi. Umarim oyle olur. Herkese sifalar dilerim.

Arkadaşlar servikal distoni agız ve çene yapısıyla ilgili olan Bi rahatsızlık bende servikal distoni hastasıyım boynumda sürekli kasılmalar oluyodu botokstu igneydi hepsinin geçici faydasını gördüm en son gittiğim doktor sorunun 20 lik dişin yan çıkmasından dolayı olduğunu söyledi ve bu dişin çekilmesini istedi dişi çektirdim ve tedavi gördüm inşallah önümüzdeki ay son seansa gidicem şu an %90 rahatım konuşmak isterseniz tlfn numaram 0542 690 1924 elimden geldigi kadar yardımcı olurum herkese acil şifalar

Arkadaşım bende yaklaşık bir yıl önce servikal distoniye yakalandım. Yaptırmadığım tedavi kalmadı. Bu sayfada daha önce yaptırdığım tedavileri paylaşmıştım. Şuan ki durumum şükürler olsun ki çok çok iyi.. %95 iyileştim. Küçük bir oranda ağrım kaldı o da varla yok arası zaten.. 4 ay boyunca surekli akupunktur yaptırdım. Hala da devam ediyorum...3. Aydan sonra etkisini gösterdiği gibi yapan doktorun da işin ehli olmasinin buyuk bir payı var... Allah razi olsun doktorumdan hiç bıkmadan usanmadan seni iyi edeceğim dedi ve etti de... Sizde deneyin evet biraz uzun bir süreç ama onemli olan mutlu sona ulaşmak.. Rabbim tüm hastaların şifasını versin..

Ben 25 seans yapturdim akupunkturu hem de en iyi doktoram ama hic faydasi olmasi. Sanirim kisiye gore degisiyor tedavi sonuclari.

Üst Alt