Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sessizliğe doğru

Mesut.

Yasaklı Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Görültü sandığım sesler artık yok
sessizlik kapımda beni bekliyor
içimi bir merak bir korku sardı
sessizlik yaklaştıkça ürperiyorum

sessizlik sardı dört bir yanımdan
aldı tüm sesleri götürdü benden
hayatımdan,düşlerımden ve rüyalarımdan
götültüyü zor sanırdım, sessizlik ondan daha zor...

siirini cok begendim liberal
sagirlik o kadarda korkulacak bisi diil metin ol sabirli ol bide dikkatli ol :) bazen isede yarar sagir olmak ben duymuyorum deyip duymazdan gelip az angarya isleri savmisimdir basimdan:) bazen cansikici tartismalarda sevmedigim insanlarla konusmak zorunda olunca duymayiveririm sanada tavsiye ederim :) bide onca sene sagir olmama ragmen ruyalarimda hep duyarim nedense karamsarlik uzulmek cok sey kaybettirir engelimizinde ise yarar yerlerini dusunup birazicik polyannacilik yapalim ne dersin

Yahu bilmemmi sağır olmanın avantajlarını:) şiir ya biraz duyguları uyandırmak lazım maksat o yoksa cihazla duyar konuşurum o korkunç sessizliğe henüz yenilmiş değilm:) tşkler size

sohpet bölümü kapanınca kendini şiirlere verdin haa mesutt vayyy iyi olmuş bu sohpe odasınnı kapanması şaair yönünüde gördük:D

Öyle deme be sibel hiç açılmayacak diye çok korktum:)

liberal şiirin çok güsell çok hoşuma gitti sessiz yaşamak bazen avantaj bazende dezavantajdır bizler için önemli olan karamsarliğa düşmeyip hayata tutunabilmek bişler yapabilmek

evt haklısın şiir diye öyle yazdım aslında karamsar değilim doğru dedın yorum için tşkler

Üst Alt