Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sevgi duvarı

hasan.02

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
[FONT=Helvetica Neue]sen miydin o yalnızlığım mıydı yoksakör karanlıkta açardık paslı gözlerimizidilimizde akşamdan kalma bir küfürsalonlar piyasalar sanat sevicileriderdim günüm insan içine çıkarmaktı seniyakanda bir amonyak çiçeğiyalnızlığım benim sidikli kontesimne kadar rezil olursak o kadar iyikumkapı meyhanelerine dadandıkönümüzde altınbaş altın zincir fasulye pilakisiaramızda görevliler ekipler hızır paşalarsabahları açıklarda bulurlardı leşimiöyle sıcaktı ki çöpçülerin elleriçöpçülerin elleriyle okşardın beniyalnızlığım benim süpürge saçlımne kadar kötü kokarsak o kadar iyibaktım gökte bir kırmızı bir uçakbol çelik bol yıldız bol insanbir gece sevgi duvarını aştıkdüştüğüm yer öyle açık seçik kibaşucumda bir sen varsın bir de evrensaymıyorum ölüp ölüp dirilttiklerimiyalnızlığım benim çoğul türkülerimne kadar yalansız yaşarsak o kadar iyi[/FONT]
[FONT=Helvetica Neue] [/FONT]
[FONT=Helvetica Neue]HaSan ÇeLik[/FONT]

Üst Alt