Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

sevgi nedir bilirmisin

Gurbetli

Aktif Üye
Konular
24
Reaksiyonlar
0
Ben sevdigimi sevdim çok sevdim yüreğimde soldurmadim gözyaslarimla suladim kurutmadim. Gittim evet ama yüreğimdeki sevgi nereye gittiysem benle birlikte birakmadim atmadim yerinde soldurmadim birgün mutlu huzurlu olacağım dedim. Gittim evet seviyorum değip aşığım değip arkama bakmadan gittim gitmek zorundaydım.Sevgi nedir bilirmisin
Sevgiyi bulduğunda ona sarılıp yüreğinde iyi bakmaktır nasıl anlatsam ki nasil bir tomurcuk yürege ekilir sevgi olur ask olur büyüdükce sabr olur ve yeserdikce dallanir sonra bir bakmissin yok olma kargasadan kacma zamani benim kisi de bir kardelene benzedi kardelen günese aşık olup canini verdi bende sessizlige bürünüp kaçdım kaçmak zorunda kaldim sevgi bu degil sevgi sabr deyip beklemekdir yüregini yesertmektir sulayip bir an gelircesine beklemektir umut etmektir gelincede yol kesimi oluncada uzatip elini tutmaktir tutabilmek ömür boyu mutlu olmaktir bence buda benim penceremden yüregimin penceresindeki bakış dı ama nasìp olmadi Rabbim neylerse güzel eğler yolun aydin olsun insaAllah

Sade ve yalın içinizden geldiği gibi yazmışsınız
Teşekkürler

Üst Alt