Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sevgilinin Hayali Kendinden Güzel

hodbin

Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
0
Cemil Meriç’in bir kitabında okumuştum, Paris’te bir nehir varmış, içine düşen dal parçaları aşırı tuzluluktan dolayı tuzla kaplanır kristal gibi gözükürmüş. Kristalizasyon; yani kişinin sevgiliyi kafasında yüceltmesi, kusurlarından arındırması, buradan geliyormuş. Zihnin gerçeği çarpıtması, gerçeklerden biraz olsun kopmakla, sevgiliden uzaklaşmakla mümkün. İnsan her an mıncıklayabildiği birini nasıl kristalize edebilir ki.

KISA AMA ANLAMI GENİŞ, GÜZELDİ ..

Evet biraz daha uzatsam iyiydi, ama kalemim bugün tembel

İnsan her an mıncıklayabildiği birini nasıl kristalize edebilir ki.....evet çok doğru kristalize edemez.................:cool:

tüm yorumlarınızı çok beğendim, tebrik ederim. bu işi ciddiyete dökmenizi diliyorum.

Elif ERSÖZ;bt11751' Alıntı:
tüm yorumlarınızı çok beğendim, tebrik ederim. bu işi ciddiyete dökmenizi diliyorum.
Dilemek yetmez, yorum yapın, eleştirin, bir yayın evi bulup benden bahsedin, pasif ruhumu harekete geçirin yoksa kendimi atarım bu blogun duvarlarından aşağı :)

Üst Alt