Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sevmek mi, sevilmek mi?

Konular
25
Reaksiyonlar
0
sevdiğinizle mi birlikte olmak isterdiniz (fakat o sizi sevmiyor)
sevildiğiniz kişiyle mi ?

sevildigim kişiyle Birlikte Olamak İsterdim Sevip Sevilmiyorsam Ne Anlamı Kalırki Sevmekte Ayrı Bir Güzel Tabiki:)

En güzeli sevdiğim kişininde beni sevmesi ama, sevildiğim kişinin yanında olmayı isterdim, beni sevmeyenle olmanın ne anlamı olur ki...

yağmur;bt11123' Alıntı:
En güzeli sevdiğim kişininde beni sevmesi ama, sevildiğim kişinin yanında olmayı isterdim, beni sevmeyenle olmanın ne anlamı olur ki...

beni sevmeyenle olmanın ne anlamı olur ki diyorsunuz ama sevildiğiniz kişiyi siz sevebilecek misiniz? o da sizin düşündüğünüz gibi düşünüyorsa??

sevginin karşıklı olması tabi arzu edilen bir durumdur.ama her zaman mümkün olmayabiliyor.bunun dışında tutup soruyu sordum.

seçenek iki tane birini seçmek durumundasınız.

1.çok seviyorsunuz ama karşısının o kadar yoğun sevgisi yokkk
2.aynı şekilde sizin çok sevginiz veya ilginiz yok ama karşısı müthiş derecede seviyorr

bu tür bir iki birliktelikten hangisini tercih ederdiniz.

ideal olandan bahsetmiyorum 1 veya 2 nolu seçimden birini yapar mısınız?

karşı taraf müthiş beni sevsin onu secerim Hatta O Beni Hep Sevsin Bende Onun Beni Sevmelerini Severim:D

seni sevmeyenin peşinden koşmayacaksın..... sevmiyorsa o kendı yoluna ben kendı yoluma...diğer seceneğe gelince
sevmediğim biryle birlikte olmakta ıstemem çünkü onunda hayaını karartmak istemm... bız ınsanlar nankörüz karsımızdakı bizi nek dar çok severse bizde okdar çok ona acı cektırıyoruz..

sevildiğim kişiyi seçerim çünkü sevgisiyle kendini bana sevdirir bende severim onu heralde mantığıma uyuyorsa tabiki

Sevildiğimden hiç bir zaman emin olamam ama sevgimden emin olabilirim. O sebeple tabiki seven kişi yerine sevdiğim kişi tercihimdir.

Üst Alt