Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sigara dumanı, toz, duman gibi ortamlarda nefesim kesiliyor. Sebebi ne olabilir?

Hasan Günal

Yeni Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar merhaba. Sigara dumanı, toz, yağmur yağdığı andaki beton kokusu v.b. kokularda hemen nefesim kesiliyor. Bu belirtileri olan arkadaş var mı acaba? Astım mı diye şüpheleniyorum ama öyle hırıltı, kriz vs. gibi şikayetlerim yok. Yalnızca bu tip kokularda nefesimin kesilmesi, benim derdim. Yardımcı olabilecek, bunun nedenini bilen birileri var mı acaba?

Merhaba,

Belki astım başlangıcıdır yada bir şeye alerjiniz vardır.
Sigara dumanı, toz ve dumanda bende de aynı şey oluyor özellikle sigara çok etkiliyor ama ağır geldiğinden.
İhmal etmeyin.. Her ihtimale karşı Doktor bilebilir buradaki arkadaşların söyledikleri,
Yaşadıklarına istinaden sadece kendi fikirleri olur.Benim de aynı şekilde tabi ki..

hiriltin yok, tikanman yok.sigara dumani toz kimin hosuna giderki:eek: hastalik ariyorsan dogru doktora:p onlar sana bi suru tAHLIL VERIR:(sende issiz basina is alir. kasinmanin cezasini cekersin;) sana igneyi saplarlar damardan, kocca siringa kan alirlar. kac gun sonrada gelde tetkiklerini al derler:p daha rontgen nanesini ne demiyom. issiz basina is cikarma bana gore. astimsan merdiven filan cikarken duserdin :) bisiyin yok bana gore:p

Bu tip ortamlarda boğulur derecesine gelmek, nefes alamamak kaşınmak diyorsun yani?

Hiç bir şikayet boşyere değildir.
Tüm hastalıkların erken teşhisleri son derece önemlidir.
Bu durumda eğer kendinizde aşırı derece rahatsız edici bir sorun görüyorsanız mutlaka gitmelisiniz.
Bütün testler sizin için,bizim için doktorlar kendileri için yapmıyor.
Ve eğer bir şey çıkarsa başınıza iş almış olmazsınız.
Eğer gitmezseniz ve daha sonra kendiliğinden bir şey çıkarsa o zaman geç kaldığınız için başınıza iş almış olursunuz.

Ve inşallah da bir şey çıkmaz bu da size daha mutluluk veri 2 hafta da 1 ay da uğraşsanız problem olmadığı için rahat edersiniz.

Üst Alt