Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sık idrara çıkıyorum 5 yıldır devam ediyor. Doktora veya başka tavsiye lütfen?

marslan

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba aslında artık iyleşeceyime çok da umudum kalmadı ama belki bu hastalık sadece bende olmayabilir diye sormak istedim.
Beş senedir eve hapsolmuş durumdayım. idrar her an sanki uçunda çıktı çıkacak. sanki mesanede hiç durmuyor veya mesane damla damla çıkış kanalına kaçırıyor gibi. Çok tuvalete çıkdıgından gittiyimdede çok az birşey yapıyorum. Gün içinde hiç sıvı (su dahil) almadan ortalama 20 dk., bir soğuk havalarda 5 dk. bir, mecburen dışarı çıkmam gerektiyinde de (endişelendikçe) anlaşılmaz şekilde artan idrar sorunun var. bir kaç doktor gezdim defalarca ve ismini bilmedigim birsürü tahlil yaptırdım. (basınç, işeme, hortumlarla mesaneye girilmesi vs.) anladıgım kadarıyla (benim dr. ların azından kelimeler silah zoruyla çıkıyorduda) tahlillerden birşey çıkmadı verdikleri ilaçlarda bir işe yaramadı. BİR senedir perezervatif sonda ile dışarı çıkıyorum oda o bölgeyi komple yara alerji ve acayip kaşıntı yaptı.
LÜFEN ÇÖZÜM BULABİLECEK BİLDİGİNİZ DOKTOR veya YÖNTEM VARSA YARDIMCI OLUN. ilgili ilgisiz herkeze teşekkürler...

böbrek tahlillerine baktır. önce nefroloji bölümüne görün böbrek tahlillerine. . Sonra üroloji bölümüne görün prostat için.

teşekkürler ben hep üroloji ye gitmiştim. bilgilendirdiyin için teşekkürler en kısa zamanda nefroloji yede görünecem.

Üst Alt