Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Silah ruhsatı alırken omurilik felçli olmanın bir etkisi olur mu?

FuLLHD

Üye
Konular
16
Reaksiyonlar
3
Merhabalar arkadaşlar öncelikle değerli vaktinizi çaldığım için özür diliyorum forumda daha önce açılmış konuları inceledim fakat tam nitelikli bir bilgiye ulaşmış değilim
paraplejik engelliyim %80 raporum var üst ekstremite de bi sorunum yok sadece sol bacağımda engelim mevcut silah ruhsatı alabiliyormuyuz merak ediyorum taşıma ruhsatı verebileceklerini sanmıyorum ama en azından bulundurma ruhsatı hakkında merak ettiğim şeyler var

@FuLLHD,
nörolojik ms hastasıyım yivli-yivsiz bulundurma ruhsat almada ne gibi zorluk çıkarıldı acaba veya çıkarılmadı mı teşekkürler
aynı şekilde motorsiklet ruhsatında da belki de 2 yıllık rapor olduğundan rapor olmasa teşhis ile sorun yaratıyorlar mı bilmiyorum ! 103.03. iki teker kullanamaz kodu ile sorun çıkarmaktalar. ve büyük mağduriyet yaşamaktayım.
Bilgi rica ederim

@zubizaretta,

merhaba tüfek veya tabanca alma düşüncem vardı fakat gerçekleştiremedim henüz motorsiklet ehliyetimde paraplejik hasta olduğum için iptal edidi sadece b araç ehliyetim var sorduğunuz konular hakkında tecrübem yok malesef ama bilgi edinirsem sizi de bilgilendiririm iyi günler

Üst Alt