Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sitenize telefondan girerken uyarı alıyorum düzeltirseniz sevinirim

mehmet_ea

Üye
Konular
96
Reaksiyonlar
0
Android samsung note 4 telefonum var. 2 yıl önce bu ve bazı sitelerde baş gösteren bir sorunum var. Belki site ile alakalıdır diye bilerek konu açtım. Bu Siteye girmek için linke tıkladığımda site güvenli değil diye uyarı çıkıyo. Altta gelişmiş seçeneğine tıklayınca site linki çıkıyo ama yanında güvenli değil yazıyo bu na rağmen devam ete tıkladığımda siteye girebiliyorum. Adminlere duyurumdur. Eğer başkası bu sorunu yaşıyosa ve pek bilgisi yoksa telefonla ilgili siteye giremiyo olabilirler haberiniz olsun

Bunun site ile doğrudan alakası yok, google tabanlı, yanlış hatırlamıyorsam httml uyarısı veriyor.

Evet, bazı sitelerde bu tarz hatalar verebiliyor. Ama ben şahsen bu site için öyle bir hata almıyorum. Sorun size özel olabilir, VPN falan kullanıyor musun siteye girerken ya da aile filtresi açık olabilir internet sağlayıcısı tarafından. Sitenin isminde engelli kelimesi geçtiği için farklı algılanabiliyor durum.

Üst Alt