Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Skolyoz hayatımı mahvediyor ve ben çok yanlızım!

şennur1

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
arkadaş arıyorum benımle arkadaş olmak istermisiniz

Şimdi ben arkadaş arasam, nafile çabalar olurdu; ama şu ilandan sonra fan kulüp kurmuşsunuzdur diye düşünüyorum

benim birçok hayranım var zaten canlarım

Demek ki hayranlarınızdan fayda yok size, yalnız kalmışsınız.Umarım sizi anlayan bir arkadaş bulursunuz kısa zamanda.

Çok hayranın varsa burda nie arkadaş bulma gereksinimi arıyorsun? boş işlerle uğraşmayalım arkadaşlar !!!

Demek ki insan kendisine hayranlık duyan canlara sahipken de yalnız kalabiliyor. Yalnızlıktan kurtulmanı canıgönülden diliyorum. İnşallah canevini gören dostların olur.

Fatma_24 sana katılmıyorum yüzbinlerce hayranı olan bir çok ünlünün yalnızlıktan depresyona girdiği bir durumda hayranları olmanın yalnızlığı yok edebieceğini düşünmüyorum.Yalnızlık başka şeydir kimsesizlik başka şeydir.

Benimde skolyozum var ve çok mutluyum, yanlızda değilim. Sende yanlız değilsin unutma. Senin ki sadece boş bir lakırtı. Hayattan güzellikler mutluluklar çıkar.

Önce arkadaş arıyorum ilanı verip benim bir çok hayranım var diyen insan bu nasıl bir egodur...

reklam sadece, kızım boşa uğraşma seni ben almam :)))))

vilanjık rumuzlu arkadaş zaten 12 den koymuş yorumu bni anlıyan anlamış bnm hayranlarım saglıklı insanlar bnm bni anlayan dostlara ihtiyacım var yani bnmle aynı engelı paylaşıp aynı zamaNDA AİLEM HERSEYE KARŞI ÇIKIYOR DIYENLER VARSA SKOLYOZ HAYATIMI BU YUZDEN MAHVEDIYOR ÇÜNKÜ ONLAR HER ORTAMDA BN ENGELLI OLDUGUM İÇİN HAKLI BNSE HAKSIZIM SANKI YOLA ÇIKINCA BNİ KAPICAKLAR EVDE SÜREKLI TAKILSANIZ BNM GIBI ÇİZİM YAPARAK BIR SAYFADA BUNLARI PAYLAŞSANIZ VE BAKIN BI ÇOK HAYRANINIZ OLUR AMÖA SIZIN DEGIL ÇİZİMLERINIZIN HAYRANI ONLAR KIMSE ENGELLI BIRINE HAYRAN OLMUYOR SADECE NASİHAT VERİP ANLIYOR GIBI YAPIYOR İŞTE BN GEZERIM SEN BNLE BIRBISIN BN ÇALIŞIRIM SEN BNLE BIRBISIN BU SENIN KADERIM KATLANCAKSIN AMELIYAT OLURSAN ÖLÜRSÜN GIBI BEYNIME BATAN LAFLARLA YAŞAMAK BU ŞEKILDE HER ELINIZI ATTIGINIZ İŞ BATIYOR DESTEGINIZ YOK VE ANNEN YOKSA SENDE YOKSUN ÇÜNKÜ ONUNLA İZİN VERIYORLAR HERYERE GITMEME VE BN KENDIMI TAŞIYABILIYOR KONUŞABILIYOR İŞİTEBILIYOR GÖRÜYOR KOŞUYOR HATTA DANS EDEBILIYOR DURUMDAYKEN HEP ANNEME BNİ BAGLAMALARI GIBI BI DURUMDA HİÇ ARKADAŞIM OLMUYOR ÇÜNKÜ KIZLAR 24 YAŞINDA ISTANBUL GIBI BI YERDE ANNELERIYLE GEZMIYORLAR VE BI ARKADAŞ ORTAMIM YOK ÇÜNKÜ ONLAR KIZ KIZA GEZMEYI TERCIH EDIYOR BNİ DEGIL BÖYLECE SADECE AÇIKÖGRETIM GIBI BIR KURUMDAN LİSEYI BITIRIP MEMUR OLMAK GIBI BI HAYALI BILE KURDURMUYORLAR ÇÜNKÜ KESINLIKLE ÇALIŞMÖAMA KARŞILAR İŞ HAYATIMDA YOK
YANİ HİÇ Bİ ŞEKILDE HAYATA TUTUNAMIYORUM SADECE AÇIKÖGRETIMDEKI DERS KONULARINA ÇALIŞARAK BİRDE SINAVLARA GIREREK BI BU VAR ELIMDE AMA UMUDUMU KIRDILAR

fatma hanım sızınde engellı oldugunuzu ifade eden bir tanıtımyok böyle bir sitede sizin ne işiniz var burası sadece engellı vatanmdaşların arkadaşlıgı için kurulmuş bir site degılmı?

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

iyidir nolsun evde takılıyoz işte fc filan

Üst Alt