Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sloganları 'Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım''dı !

Konular
23
Reaksiyonlar
0
Bir ülke düşünün amacı sadece insanı yardım olan bir gemiye askeri harekat düzenleyerek silahsız insanların üstüne ateş açıyor,insanları acımasızca öldürüyor,esir alıyor. Ya lanet olsun bu dünyada herşey güç dengesi mi , hiç insanlık yok mu? İnsanların ölmesi ,acı çekmesi bu acımasız ülkelere ne kazandırıyor.Sadist ruhlarını mı tatmin ediyorlar, bunlara anlam veremiyorum.​

Düşünün İsrail Lübnan'da bir askeri esir alındı diye bütün ülkeyi yerle bir etti. Şimdi ölen bu türk vatandaşları için bizde İsral'e mi saldırmamız gerekiyor. Malesef bunu yapacak ne güç, ne iktidar nede bizde o derece barbarlık var.O halde İsraile karşı her türlü boykot,eylemi kendi çapımızda yapmalıyız. En azından bu postu yayınlayarak ben mini minnacıkda olsa görevimi yapıyorum.

engelsizdunyamorgfilist.jpg

Ayrıca karınca hikayesini, bilmeyeniniz yoktur.Hz.İbrahim ateşe atıldığında bir karınca küçük bir kapla ateşi söndürmek için su taşıyormuş.Onu gören bir güvercin alay ederek: "Senin taşıdığın bir damla suyla mı sönecek o koca ateş?" diye sorar. Karınca: "Belki sönmez ama, en azından ben üzerime düşen görevi kendi çapımda yapayım, gerisini Allah bilir" demiş.

Bizlerde bir şekilde bu barbarlığa tepkimizi verelim.Yaşasın türkiye.Yaşasın blog kardeşliği...
Yazar:Lodos Denizcisi

Sevgili Nehir,
Safımızın ardında sonuna kadar duracağız inşallah.Desteğin ve değerli yorumun için teşekkürler.

umarım insan olarak bu acıyı görürüz...anlarız...ağlarız....ve tepkisiz kalmayız....umarım

Bu olaylar bize neyi gösteriyor?

Demekki Adalet, İnsan Hakları, Eşitlik, Demokrasi, insanlık gibi soyut kavramlar soyutta kalmış asla gerçekte hayat bulamamıştır.

Madem insan hakları o zaman tüm dünyadaki insanlar için işletilsin. Malesef bu kavramlar gücü elinde bulunduran devletler tarafından çıkarları doğrultusunda işletilmektedir. Avrupalı birisinin burnu kanasın hemen barbar oluruz, kıyameti koparırlar, komisyonlar insan hakları medya ortalığı toza dumana boğar.
Asya veorta doğuda ise her gün yüzlerce insan ölmekte ve onlarca çocuk ailesiz kalmakta, fakat batının lafını çok güzel yaptığı ama uygulamada sınıfta kaldığı kavramlar nerdeler...

Nato, Birleşmiş Milletler, Milletler Cemiyeti, Paktlar, bloklar, anlaşmalar vs... hepsi Kodaman devletlerin çıkarlarına işliyor.
Zaten eğer gerçekte o dedikleri kavramları desteklemekte samimi olsalardı veto hakı verilmezdi bazı güçlü devletlere, hepsi eşit sayılırdı.

Bunun üstüne haklı açlıktan kırılırken 9 boing uçaklarıyla binlerce bavullarla seyahate giden ve milyon dolarlık alışverişler yaparak dönen sonradan görme arap şeyhlerinin de HAİNLİKLERİ eklenince olan alt tabaka halka oluyor.

Dünyanın kalbi Kudüs'tür ve oraya barış gelmedikçe dünyaya barış gelmeyecektir. Allah mücahitlerinyanında olsun...

Sevgili Erkan,
Çok güzel tespitlerde bulunmuşsun.Yazdıklarının altına imzamı atıyorum.Değerli yorumun için teşekkürler.

Üst Alt