Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sokakta en yavaş yürüyen insan olmak

chinaski

Yeni Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
0
Dışarıdan bakan bir göz için sizin yaptığınız gariptir özellikle iş çıkış saatinde yapıyorsanız bu eylemi, insanlar gereksiz bir aceleyle geçer gider yanınızdan uyuz da olur içinden hızını kestiğiniz için, hatta manevra bile yapar size çarpmamak için aynı yönde ilerlemenize rağmen, yanınızdan geçen ihtiyarlar bile hızlı hareket eder sürü psikolojisine dua ederek, siz sadece ağır ağır yürürsünüz anın hazzını alarak. ya yetişecek bir yeriniz yoktur ya da zamanın durduğu yerlerde o kadar uzun kalmışsınızdır ki ,onun bile bir anlamı kalmamıştır...

Benim yolda ilerlerken insanlarla aramda hep kaldırım mesafem oluyor,ben yoldan gidiyorum,onlar kaldırımdan..
Çünkü kaldırımdan gidersem yarış pistinde gibi oluyorum, bi taraf dükkandır çoğunlukla, yaya ilerliyordur, geçebilirmiyim acaba o aradan diye ince bi hesap peşindeyimdir:)
Yoldan gidersem, elleri ceplerinde özgür kız ruhuna bürünüyorum:)
Etrafımda olup bitenleri gözlemlemek, bi bebek gördüğümde gülümsemek için fazlasıyla dikkatim bana kalıyor :eek:

Üst Alt