Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sol ayakda güç kaybı var. Ayak tam düşük değil. Tavsiyelerinizi bekliyorum...?

s.halicioglu

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Bel fıtığı ameliyatı neticesinde böyle bir sıkıntı yaşıyorum yaklaşık iki yıl geçti fizyoterapi ile bir noktaya kadar geldi.Tabanlık kullanıyorum düz yolda belli bir konfor sağlıyor sıkıntı bozuk yollarda mesela arnavut kaldırımında yürürken sol ayak dönme yapıyor ve tempolu yürüyemiyorum.Slikon destek cırtlı aldım kullanamadım neden ayak hassas yara yapıyor,ağrı yapıyor,batıyor en önemlisi ayağı sabit tutuyor.

Benim gibi bu sıkıntıları yaşamış arkadaşalrın tavsıyesini bekliyorum, ayakta güç olmasa da belli bir esneme var(yay bandı çalışmıyor)özellikle dengeyi sağlayacak yürüme konforunu artıracak bir destek adı yada bunu satan firmalar vs(anadolu yakasında ikamet ediyorum).
Şimdiden teşekkür ediyorum Allah tüm sıkıntısı olanlara şifalar versin.

Geçmiş olsun, bende de düşük ayak var. Reflex afo kullanıyorum. Hazır olanlardan aldım. Bazı sıkıntıları var. İstanbul Fizik Tedavi Hastanesinde ölçü alınarak özel imalat afo yapılıyormuş bugünlerde oraya başvuracağım. Hastane Bahçelievlerde. Siz de gidin derim.

Benim ayak bilegim dondurulduda tabanlik yaptiracam tavsiyelerini nelerdir ve fiyat soylersrniz sevinirim

dynamıc walk ben kullandım fakat videoda gösterdiği gibi koşa bilmemi sağlamadığı için artık kullanmıyorum ben onu takınca koşabilirmiyim hayaliyle aldım ama ben istediğim performansı alamadım benim durumum afo olmadanda şükür yürüyebiliyorum ayağim yere takılmıyor çünkü tam düşük ayak değil

Üst Alt